Çoklu "doc" belgesi açma + Birbirine Bağlantılı boş sayfalr oluşturma

InDesign - Çoklu "doc" belgesi açma + Birbirine Bağlantılı boş sayfalr oluşturma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba; 2 Sorum olacak birincisi: Elimde 300 sayfalık bir "doc" dosyası var bunu indesigna tek seferde kendisi benim oluşturduğum marginlerini ayarladığım bir çalışmaya birbiri ile bağlantılı şekilde ...

wwlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwlife

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba;
2 Sorum olacak birincisi:

Elimde 300 sayfalık bir "doc" dosyası var bunu indesigna tek seferde kendisi benim oluşturduğum marginlerini ayarladığım bir çalışmaya birbiri ile bağlantılı şekilde aktarılması.

Bunu denememe rağmen bir türlü beceremedim Çoklu "doc" belgesi açma + Birbirine Bağlantılı boş sayfalr oluşturma Dosyayı direkt sürükleyip sayfama ilgili margin alanlarına göre "shift"ile tıkladığımda sadece 1 sayfasını açıyor diğer sayfalar otamatik olarak gelmiyor.

Bunun yolunun bulamaz isem birbirine bağlı text alanları olan 300 sayfayı nasıl açarım. 2 metin alanını tek tek eklemek sıkıntı geğil de 300 sayfayı tek tek yapmak.... Tahmin edersiniz..

Bunun bir yolu var mıdır

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
File > Place (Ctrl+D) word dosyanızı secin AC basın ardından Shift tuşu basılı kalarak tıkladığınızda tüm metin belgenizin Indesign içine aktarır.
Bu mesajdan alıntı yap
wwlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwlife

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2015 #3
Bunu denedim ancak sadece 1 sayfa geliyor metinin devamı belli eden işaret var tek sayfada kalıyor
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2015 #4
İndesignde bu ayarlarınıza bakabilirimisiniz ; Edit > Preferences> Type bölümünde en alta "Smart Text Reflow" işaretli olsunve "End of Story" secili olsun

Olmazsa şayet ;
Master sayfalara iki text alanı acın ve bunları birine bağlayın ardından birinci sayfa bir önceki mesajımda yazdığım işlemi uygulayın
Bu mesajdan alıntı yap