çoklu word sayfalarını yine çoklu olarak corele aktarma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - çoklu word sayfalarını yine çoklu olarak corele aktarma ...

geomathrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geomathrix

Grafiker / Ankara

Alt 29-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde tek workspace de birden fazla sayfa açıp çalışabiliyoruz. benim öğrenmek istediğim şu: mesela birden fazla sayfası olan bir word dokümanı diyelimki 2 sayfalık bir yazıyı corelde iki sayfa açıp tek seferde bu iiki sayfayı aktarabilir miyiz? Daha Açık şöyle diyeyim wordde iki sayfanın tamamnını seçip copy yaptık, sonra corele geçip iki sayfa açtık ve ilk sayfada nasıl bir paste işlemi yapalım ki ilk sayfanın alabileceği kadar yazıyı ilk sayfaya kalan kısmı extra bi işleme gerek bırakmadan diğer sayfaya corel kendisi yapıştırsın. bu işlemi sadece yazı olduğu zaman kolaylıkla yapabiliyorum, corelde açtığım iki sayfaya birer textbox oluşturup bunları birbirine bağladığımda oluyo fakat word dosyasında sadece yazı değil de yazıya ek olarak resim metin kutusu tablo gibi elemanlar olunca bunları coreldeki textboxa yapıştırmıyor. asıl sıkıntım bu olsa gerek :smile: çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 01-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir soru çoklu word sayfalarını yine çoklu olarak corele aktarma bunu bende hep merak ederdim umarım bu konuda fikri olan vardır .
textbox sadece yazıyı desteklediği için olmadığı normal pek ümitli değilim ama bakalım
Bu mesajdan alıntı yap
memoli_68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli_68

Grafiker / Aksaray

Alt 01-07-2009 #3
paste special kısmında var bir kaç seçenek şuan corel yüklü diil bende galiba picture metafilee seçeneğinde olmalı
Bu mesajdan alıntı yap