Çölde Kervan Tablet çizim

İllüstrasyon Çalışmaları - Çölde Kervan Tablet çizim Sponsorlu Bağlantılar Daha önceden yarım bıraktığım bir çalişmaydi bitirip sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler......

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 05-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden yarım bıraktığım bir çalişmaydi bitirip sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,öncelikle ellerinize sağlık çok emek harcanmış belli,dikkatimi çeken bir iki şeyden bahsedicem müsadenizle.Birincisi piramitler çok ayrı duruyor yani çizime sonradan eklenmiş ama uyum sağlamamış gibi,resmin geneline göre fazla keskin görünüyor,ikincisi ise develerin ayak altlarına biraz gölge vermelisiniz bence havada gibi durmamaları açısından,birde insanlar kuma batmış vaziyetteyken develer değil,buna da bir el atarsanız bence daha güzel olucak.Genel olarak çok güzel ,çölleri piramitleri fazlasıyla severim o yüzden tam benlik bir resim sadece bahsettiğim ayrıntılar gözüme çarptı.Tekrar ellerinize sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2009 #3
Merhaba,öncelikle ellerinize sağlık çok emek harcanmış belli,dikkatimi çeken bir iki şeyden bahsedicem müsadenizle.Birincisi piramitler çok ayrı duruyor yani çizime sonradan eklenmiş ama uyum sağlamamış gibi,resmin geneline göre fazla keskin görünüyor,ikincisi ise develerin ayak altlarına biraz gölge vermelisiniz bence havada gibi durmamaları açısından,birde insanlar kuma batmış vaziyetteyken develer değil,buna da bir el atarsanız bence daha güzel olucak.Genel olarak çok güzel ,çölleri piramitleri fazlasıyla severim o yüzden tam benlik bir resim sadece bahsettiğim ayrıntılar gözüme çarptı.Tekrar ellerinize sağlık kolay gelsin.
tesekkürederim yorumunuz için aslinda tam bitmedi farkettiğiniz kısımlar benimde çok gözüme çarpiyo Çölde Kervan Tablet çizim onlari düzelteceğim.. Çölde Kervan Tablet çizim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-03-2009 #4
Aynı deve ve kervancıdan kopyala yapıştır yapmamalıydın:P
Bu mesajdan alıntı yap

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2009 #5
Aynı deve ve kervancıdan kopyala yapıştır yapmamalıydın:P
hehe Çölde Kervan Tablet çizim işin kolayna kaçtikbiraz orda tmmlyinca farklı devler olucak tabi bitmemiş birçalişma daha genel görnüm olarak göstermek istedim birazda. bu arada gece çalişmak çok zormuş hala uğraşiyorum renklerle Çölde Kervan Tablet çizim
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 06-03-2009 #6
gayet iyi elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
erkk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkk35

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-03-2009 #7
renkler hoş olmuş yukarıda arkadaşlarında bahsettiği gibi develeri kopyala olayına girmeseydim umarım cok daha iyi olurdu ama daha üstünde calışacağına göre dahada iyi bişey olacağına inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 06-03-2009 #8
emeğine sağlık güzel görünüyor ama detaya girersen çok daha iyi görünebilir mesela develerin üzerinde fazla detay yok flu kalmış,birde copyalama olayı gerçekçiliği bozmuş Çölde Kervan Tablet çizim
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2009 #9
güzel gözüküyor emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 07-03-2009 #10
Biraz daha üzerinde çalışırsanız daha da güzel şeyler çıkabilir, gayet güzel olmuş.
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları