Color balance ve beyaz ayarı için ders lütfennn

Edius - Color balance ve beyaz ayarı için ders lütfennn Sponsorlu Bağlantılar Poyrazhan abinin özellikle dikkatini çekmek istiyorum. çok acil bu konuda bir ders verebilir misin? Ve tabi ne kadar hızlı şekilde yapabilirsem o kadar iyi. O yüzden hani ne ...

seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Poyrazhan abinin özellikle dikkatini çekmek istiyorum. çok acil bu konuda bir ders verebilir misin? Ve tabi ne kadar hızlı şekilde yapabilirsem o kadar iyi. O yüzden hani ne kadar kısa ve çözüm olabilecek bir şekilde çalışabilirsem çok güzel olacak. Abi rica ediyorum. Sana zahmet yaa
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
birde şunu sormak istiyorum tabi eğer cevaplayan olursa Color balance ve beyaz ayarı için ders lütfennn
çekimde focus ayarı yapılmamış bir görüntü var. net değil. ediusla bunu düzeltme şansımız var mı? benim bildiğim kadarıyla ok ama belki bilmediklerim arasındadır. yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-05-2012 #3
Poyrazhan abinin özellikle dikkatini çekmek istiyorum. çok acil bu konuda bir ders verebilir misin? Ve tabi ne kadar hızlı şekilde yapabilirsem o kadar iyi. O yüzden hani ne kadar kısa ve çözüm olabilecek bir şekilde çalışabilirsem çok güzel olacak. Abi rica ediyorum. Sana zahmet yaa
bunun için ders hazırlamya gerek yok sende kolayca filter menüsündeki color balance filtrresini açıp oradan oynama yaparak gerekli düzenlemeleri yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap