color prınt dangılım çalındı dangılsız calıstırabılırmıyım yardımınızı beklıyorum ?

Dijital makineler - color prınt dangılım çalındı dangılsız calıstırabılırmıyım yardımınızı beklıyorum ? Sponsorlu Bağlantılar 320 lıyu pg 3212 dıs mekan baskı makınam var bugun rıpleme programının (colorprınt 2.0) dangılı calındı bu programı kırdırttırabılırmıyım veya dangıl bulabılırmıyım ?ne yapmalıyım yardımınızı beklıorum......

color prınt dangılım çalındı dangılsız calıstırabılırmıyım yardımınızı beklıyorum ?
sedat_64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_64

Grafiker / Uşak

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

320 lıyu pg 3212 dıs mekan baskı makınam var bugun rıpleme programının (colorprınt 2.0) dangılı calındı bu programı kırdırttırabılırmıyım veya dangıl bulabılırmıyım ?ne yapmalıyım yardımınızı beklıorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dangılsız kullanabilceğini sanmıyorum

liyu makineleri optimum reklam getirdi onlara sorabilirsin ayrıca troyjet makinelerde colorprint 2.0 kullanıyor onlardanda temin edebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
dade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dade

Yrd. Grafiker / Hatay

Alt 17-07-2010 #3
Ripleme işini Colorprint yerine Photoprint veya Flexisign programlarıyla daha rahat yapabilirsiniz. detaylı bilgi için isterseniz özelden görüşelim.
Bu mesajdan alıntı yap
denizoztepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizoztepe

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2011 #4
merhaba,

bana rip programı lazım dongle dahil nereden temin edebilirim. orjinallerine fahiş fiyat istiyorlar
yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

,

Alt 29-12-2011 #5
merhaba,

bana rip programı lazım dongle dahil nereden temin edebilirim. orjinallerine fahiş fiyat istiyorlar
yardım lütfen
elimizde rip programı dongle ile birlikte mevcuttur. fiyatı 500 dolar-i print3 ,yada maintop 7 (son sürümler)
inter dijital teknoloji
Bu mesajdan alıntı yap