Colorbox uygulaması nasıl kurulur?

Web Tasarımı - Colorbox uygulaması nasıl kurulur? ...

MAJEZIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MAJEZIK

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 05-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba lightbox sürekli hata veriyor diye colorbox uygulamasına geçmeye karar verdim ama bi türlü nasıl kurulacağını bulamadım nette türkçe kaynak olarak birtek bu eklentinin bloggere nasıl ekleneceğine dair yazı vardı ama normal web sayfasına nasıl ekleneceğine dair hiçbi yazı bulamadım.lütfen yardımcı olun nasıl kullanabilirim bunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sport78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sport78

Webmaster / İstanbul

Alt 23-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba lightbox sürekli hata veriyor diye colorbox uygulamasına geçmeye karar verdim ama bi türlü nasıl kurulacağını bulamadım nette türkçe kaynak olarak birtek bu eklentinin bloggere nasıl ekleneceğine dair yazı vardı ama normal web sayfasına nasıl ekleneceğine dair hiçbi yazı bulamadım.lütfen yardımcı olun nasıl kullanabilirim bunu

çok basit aslında ilk önce

1) sitesinden tıkla ve indir

2) zipli dosyayı klasöre çıkar

3) example1 klasörü içinde zaten demo sayfasını göreceksin 6 farklı demo var tıklayarak örneklere bak hangisi hoşuna gidiyorsa seç benim hoşuma giden slideshow oldu

4) son yapman gereken <p><a href="../content/ohoopee1.jpg" rel="ohoopee" class='slideshow' title="Me and my grandfather on the Ohoopee.">Grouped Photo 1</a></p> kodundaki resmi kendi resminle değiştir

colorbox benimde hoşuma gitti yaptığım demo siteye koydum buradan bakabilirsin

yapamazsan msj gönder yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap