Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir ...

ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

COLORINK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR

Program/Seviye: Şirketimiz tüm Türkiye'de,Baskı Makinaları ve Plotter'lara teknik servis ve boya tedariki yapmaktadır,bu alanlarda yetiştirilmek üzere,ehliyeti olan,aktif araba kullanan,öğrenmeğe açık,İzmir de ikamet eden,teknik eğitim alarak,şirketimizi temsil edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz .

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Şirketimiz tüm Türkiye'de,Baskı Makinaları ve Plotter'lara teknik servis ve boya tedariki yapmaktadır,bu alanlarda yetiştirilmek üzere,ehliyeti olan,aktif araba kullanan,öğrenmeğe açık,İzmir de ikamet eden,teknik eğitim alarak,şirketimizi temsil edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz .

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir - Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir ya da Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir | Colorınk çalışma arkadaşları arıyor - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-06-2011 #3
ilan günceldir .

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2011 #4
[sıze="3"]colorınk çalışma arkadaşları arıyor [/sıze]

program/seviye: şirketimiz tüm türkiye'de,baskı makinaları ve plotter'lara teknik servis ve boya tedariki yapmaktadır,bu alanlarda yetiştirilmek üzere,ehliyeti olan,aktif araba kullanan,öğrenmeğe açık,izmir de ikamet eden,teknik eğitim alarak,şirketimizi temsil edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz .

çalışma şartları: tam zamanlı (full time)

askerlik durumu: önemli değil

medeni hali: bekar

işle ilgili açıklama: şirketimiz tüm türkiye'de,baskı makinaları ve plotter'lara teknik servis ve boya tedariki yapmaktadır,bu alanlarda yetiştirilmek üzere,ehliyeti olan,aktif araba kullanan,öğrenmeğe açık,izmir de ikamet eden,teknik eğitim alarak,şirketimizi temsil edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz .

e-posta: *********
ilan günceldir