Colorink - İzmir'de ikamet eden / ikamet edebilecek, Plotter servis elemanı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Colorink - İzmir'de ikamet eden / ikamet edebilecek, Plotter servis elemanı aranıyor ...

Colorink - İzmir'de ikamet eden / ikamet edebilecek, Plotter servis elemanı aranıyor
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de ikamet eden veya ikamet edebilecek olan Plotter servis elemanı aranmaktadır,Maaş ve çalışma şartları tatminkardır,
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Colorink - İzmir'de ikamet eden / ikamet edebilecek, Plotter servis elemanı aranıyor veya Colorink - İzmir'de ikamet eden / ikamet edebilecek, Plotter servis elemanı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

batimat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batimat

Grafiker / Tekirdağ

izmirde ikamet edebilirim

Alt 07-10-2010 #3
merhaba y.okul mezunuyum
b ehliyetim var
teknik konularda eğitim verilirse
bu işi yapabilirim
m.urganci
olarak windowslive
adresime
gerekli bilgileri göndermenizi rice ederim.
Typhoon72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Typhoon72

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2010 #4
İşin detayları maas ve sosyal haklar hakkında daha detaylı bilgiyi ******* gönderirseniz bende CV mi size mail göndereyim. İyi çalışmalar *********