Compass kermes el ilanı

Afiş Tasarımı - Compass kermes el ilanı Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar tasarimda yeniyim kermes icin el afisi hazirliyorum yorumlarinizi almak istedim...

Compass kermes el ilanı
medihaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medihaa

Grafiker / İstanbul

Compass kermes el ilanı

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar tasarimda yeniyim kermes icin el afisi hazirliyorum yorumlarinizi almak istedimCompass kermes el ilanı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle elinize sağlık fakat el afişi değil de el ilanı yazmak istediniz sanırım ayrıca yaptığınız çalışmada kırımda olacak gibi duruyor? Afiş ebat olarak büyük olduğu için genelde el ile verilmez. Asılmak mantığı ile tasarlanır.

Çalışmayı Photoshop da yapmışsınız ve kullandığınız logoyu muhtemelen magic wand aracı ile seçtiniz. Bu sebeple logo parça pinçik olmuş. Logonun altındaki yazı okunmuyor. Sağ üst köşedeki flower desenlerde parça pinçik. Sanırım bunlarıda magic wand ile seçtiniz. Bu hatalara dikkat etmenizi önerip iyi çalışmalar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

medihaa

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #3
tesekkur ederim yunus. demistim daha cok yeniyim sizlerin tavsiyeleriyle eksiklerimi kapatacagima inaniyorum. son halinide inceleyip yorumlarsan sevinirim simdiden tesekkurler Compass kermes el ilanı

Compass kermes el ilanı

Compass kermes el ilanı
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #4
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlığınız çalışmanız ile alakalı olarak değiştirilmiştir
Bu mesajdan alıntı yap

medihaa

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #5
uyariniz icin teskkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 04-03-2009 #6