Condom Afiş :) Öğretici.

Afiş Tasarımı - Condom Afiş :) Öğretici. Sponsorlu Bağlantılar Ve sahne Çok tartışmalara sebep olcak sanırım. Marka tamamen hayal ürünüdür. Lütfen Ahlak ve Edep konularında yorum yerine! Afişin konusu ve Tasarım açısından yorumlar yaparsanız; daha yapıcı olur....

N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ve sahne Condom Afiş :) Öğretici.

Çok tartışmalara sebep olcak sanırım.
Marka tamamen hayal ürünüdür.
Lütfen Ahlak ve Edep konularında yorum yerine!
Afişin konusu ve Tasarım açısından yorumlar yaparsanız; daha yapıcı olur.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gece yazısı okunmuyor arkadaşm yeşilde biraz boğmuş bence.. madem bu gece benimlesin diyosun mor veya kırmızı kullansaydın ne bilim yani Condom Afiş :) Öğretici. bu arada bu rezil diyen dizaynı değilde konuyu eleştiren arkadaşlar arkadaşlarından öğreneceğine bence ebeveynlerinden öğrenmesi dahada sağlıklı... hangimizin babası söyledi bize??? oda "O" reklamlar gibi üstü kapalı şeyler söyledi...
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #3
Arkadaşlar burası bir grafik tasarım forumu; buradaki önceliğimiz yapılan çalışmalara yorum yapmak ve incelemek. Condom; üretimi ve satışı yapılan bir ürün vede bu ürünün grafik ve reklam çalışmalarını yapmak biz grafikerlerin görevi ve mesleğidir. Paylaşılan çalışmalara lütfen grafiker gözü ile bakınız.

Çalışmayı yapan arkadaşımız gelen tepkiler üzerine çalışmasını kaldırmış. Bu kendi isteğidir. Konuya çalışmanızı tekrat eklemek isterseniz ve düzelt butonu aktif değil ise lütfen yönetim ile irtibata geçiniz.

Konudaki çalışma ile alakalı olmayan mesajlar silinmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #4
Çok derin bir konu olmakla beraber sansür karşıtı bir kişilğe sahibim, bütün mesajları okudum.

p.ornografik içerikler haricinde, uslub bozukluğu ve metinde argo olmadığı sürece, bu tür ilanlarının yayımında sakınca görmüyorum.

Yıllarca bu zihniyetle yetiştirildik, ve hep geri kaldık. aids'e km. olarak en uzak Ülke iken en çok hissedenlerden olduk, yıllarca TV ye şeytan icadı dedik ve şimdi pişmanız!

Anneme gösterebileceğim bir tasarımdır, ve oturup konuşabileceğim bir konu nitekim ben babasız büyüdüm..
Okul yıllarımda sadece kızlara verilen bir ders vardı biz erkekler dışarı çıkıp top oynardık, kızlar özel günleri ile ilgili bilgi alırlardı, oysa çok kızın başını yakan bir erkekti çünkü öğretilmedi öğretilemedi.. Ayıp denen şey iç güdüseldi ve bilinçsiz yapıldığında çok baş ağrıttı.. Burada eleştirel yada biraz daha indirgenecek bir konu varsa o da sadece ilan içindeki açıklama metinleridir.

bu tür bir ilanda eğer aklımıza sadece cinsellğiin ayıp kelimeleri geliyorsa, kusura bakmayın ayıp olan ilan değil kafamızın içindekilerdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #5
Çok derin bir konu olmakla beraber. Sansür karşıtı bir kişilğe sahibim, bütün mesajları okudum.

p.ornografik içerikler haricinde, uslub bozukluğu ve metinde argo olmadığı sürece, bu tür ilanlarının yayımında sakınca görmüyorum?.

Yıllarca bu zihniyetle yetiştirildik, ve hep geri kaldık. aids'e km. olarak en uzak Ülke iken en çok hissedenlerden olduk, yıllarca TV ye şeytan icadı dedik ve şimdi pişmanız!

Anneme gösterebileceğim bir tasarımdır, ve oturup konuşabileceğim bir konu nitekim ben babasız büyüdüm..
Okul yıllarımda sadece kızlara verilen bir ders vardı biz erkekler dışarı çıkıp top oynardık, kızlar özel günleri ile ilgili bilgi alırlardı, oysa çok kızın başını yakan bir erkekti çünkü öğretilmedi öğretilemedi.. Ayıp denen şey iç güdüseldi ve bilinçsiz yapıldığında çok baş ağrıttı.. Burada eleştirel yada biraz daha indirgenecek bir konu varsa oda sadece ilan içindeki açıklama metinleridir.

bu tür bir ilanda eğer aklımıza sadece cinsellğiin ayıp kelimeleri geliyorsa, kusura bakmayın ayıp olan ilan değil kafamızın içindekilerdir.

onur beye katılmakla beraber çalışmaların tekrar konulması gerektiğini düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #6
bu tamamen görüşle alakalı bir durumdur gereksiz yorumlar yapılmasın ...

Bu afişe yorum yapacak kapasitedeki ve bu durumu normal gören insanlar yorumlarını yazsın ağır gelen kişiler baksın geçsin ...

AFiişi yükleyen ve tasarlayam arkadaşımız rahat bir insanki bu afişi bize sundu bize birsey söylemek düşmez... İnsanların rahatlıgını tartısamayız...
Yosa arkadaşım herkes kendi işine baksın derken kastettiğin nedir hiç birimiz hiç birseye yorum yapmayalım ozaaman...

7 yaşındaki çocuga henüz bunu açıklama gereği yoktur arkadaşım... Fakat bir aile ortamında böyle bir reklamın ortaya çıkması seni rahatsız etmezse sorun yok ozaman bu reklam değil dersiniz belki hemen söyliim Yoldada böyle bir afiş görseniz yanınızda anneniz babanız üstüne birde yorum yaparmısınız? Dediğim gibi sen yaparsın bu yapar o yapmaz yani tamamen genişlikle alakalı bu nedenle tartısmanın anlamı yok...Ben böyle bir duruma karşı yada zıt değilim fakat fatihin dediği gibi bu şekilde pat diye olması rahatsız etme açısından değil fakat durumun bir esprisi kalmıyor ,üstü kapalı bir durum daha dikkat çekici olabilirdi.

Çalışmaya gelince arkadaşım renk uyumu güzel tabiki zemin haric zemin rengi ve desenler işin canlılığını götürmüş diye düşünüyorum...Daha canlı birzemin denemelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2009 #7
Çok derin bir konu olmakla beraber. Sansür karşıtı bir kişilğe sahibim bütün mesajları okudum.

p.ornografik içerikler haricinde uslub bozukluğu ve metinde argo olmadığı sürece bu tür ilanlarının yayımında sakınca görmüyorum?.

Yıllarca bu zihniyetle yetiştirildik ve hep geri kaldık. aids'e km. olarak en uzak Ülke iken en çok hissedenlerden olduk yıllarca TV ye şeytan icadı dedik ve şimdi pişmanız!

Anneme gösterebileceğim bir tasarımdır ve oturup konuşabileceğim bir konu nitekim ben babasız büyüdüm..
Okul yıllarımda sadece kızlara verilen bir ders vardı biz erkekler dışarı çıkıp top oynardık kızlar özel günleri ile ilgili bilgi alırlardı oysa çok kızın başını yakan bir erkekti çünkü öğretilmedi öğretilemedi.. Ayıp denen şey iç güdüseldi ve bilinçsiz yapıldığında çok baş ağrıtı.. Burada eleştirel yada biraz daha indirgenecek bir konu varsa oda sadece ilan içindeki açıklama metinleridir.

Eğer zihniyette sadece cinsellin ayıp kelimeleri geliyorsa aklımıza kusura bakmayın ayıp olan ilan değil kafamızın içindekilerdir.

gece yazısı okunmuyor arkadaşm yeşilde biraz boğmuş bence.. madem bu gece benimlesin diyosun mor veya kırmızı kullansaydın ne bilim yani bu arada bu rezil diyen dizaynı değilde konuyu eleştiren arkadaşlar arkadaşlarından öğreneceğine bence ebeveynlerinden öğrenmesi dahada sağlıklı... hangimizin babası söyledi bize??? oda "O" reklamlar gibi üstü kapalı şeyler söyledi...
Çalışmaı yapan arkadaş bir webmaster. Doğal olarak grafiker gözüyle bakmasını isteyemeyiz. Her grafikerde her insan gibi dünyaya farklı bir bakış açısıyla bakar.
Benim dediğim buda bir sektördür, reklama mutlak yapılmalıdır ama biçimi farklı olmalıdır. Bari kutusyla koyar insan.

Şu öğrenme meselesine gelince, sen 7 yaşındaki çocuğa birebir açıklarsan 10 yaşında arkadaşına uygular gelir bide teşekkür eder. Bunu bir çok somut örneği avrupadaki ülkelerde mevcuttur. Bazı şeyleri öğrenmenin yeri ve zamanı vardır. Prezervatifin ne olduğunu annem öğretti banda arkadaşım değil. Ha annem Diyarbakırlı ve ilk okul mezunudur.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #8
bu tamamen görüşle alakalı bir durumdur gereksiz yorumlar yapılmasın ...

Bu afişe yorum yapacak kapasitedeki ve bu durumu normal gören insanlar yorumlarını yazsın ağır gelen kişiler baksın geçsin ...

AFiişi yükleyen ve tasarlayam arkadaşımız rahat bir insanki bu afişi bize sundu bize birsey söylemek düşmez... İnsanların rahatlıgını tartısamayız...
Yosa arkadaşım herkes kendi işine baksın derken kastettiğin nedir hiç birimiz hiç birseye yorum yapmayalım ozaaman...

7 yaşındaki çocuga henüz bunu açıklama gereği yoktur arkadaşım... Fakat bir aile ortamında böyle bir reklamın ortaya çıkması seni rahatsız etmezse sorun yok ozaman bu reklam değil dersiniz belki hemen söyliim Yoldada böyle bir afiş görseniz yanınızda anneniz babanız üstüne birde yorum yaparmısınız? Dediğim gibi sen yaparsın bu yapar o yapmaz yani tamamen genişlikle alakalı bu nedenle tartısmanın anlamı yok...

Çalışmaya gelince arkadaşım renk uyumu güzel tabiki zemin haric zemin rengi ve desenler işin canlılığını götürmüş diye düşünüyorum...Daha canlı birzemin denemelisin...
Herkez kendi işine baksından kastım nedir biliyormusunuz?

"Çalışmaya gelince arkadaşım renk uyumu güzel tabiki zemin haric zemin rengi ve desenler işin canlılığını götürmüş diye düşünüyorum...Daha canlı birzemin denemelisin..."
Mesajınızın üst kısmını atın, tekrar alıntı yaptığım kısım işinizdir işte, bunda anlaşılmayacak bişey yok, yazdıklarımı dikkatli okumalısınız. Sizinle aynı şeyi savunuyordum!
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-04-2009 #9
Çalışmalardaki floral desenleri artık neredeyse fırından aldığımız ekmeğin içinden bile çıkacak kadar çok rastlamaya başladım. Bence daha yaratıcı daha dikkat çekici denemeler yapınız. Nasıl olsa hayali bir marka... Condom Afiş :) Öğretici.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #10
Çalışmalardaki floral desenleri artık neredeyse fırından aldığımız ekmeğin içinden bile çıkacak kadar çok rastlamaya başladım. Bence daha yaratıcı daha dikkat çekici denemeler yapınız. Nasıl olsa hayali bir marka... Condom Afiş :) Öğretici.
İşte örnek alınması gereken yorum...Örnek alınız!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları