Condom Afiş :) Öğretici.

Afiş Tasarımı - Condom Afiş :) Öğretici. ...

Cevapla
Condom Afiş :) Öğretici.
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 03-04-2009 #11
Sponsorlu Bağlantılar

hiç kimsenin bana işimi öğretecegini sanmıyorum işimi bilirim yorumumuda yaparım amacım tartısma ortamı yapmak değil fakat uslübunuz hoş değil...

Eger işimi bilmeseydim bende sadece edep kurallarına göre konusur sonunda sonunda çalışma için yorumumu yazmazdım ben bu konuya takılmam bile onları yazma amacım konuya açıklık getirmekti... Yoksa çalışmaya yorum yapmam gerektigini sizden iyi bilirim sürekli savundugum seydir bu...

Teşekkürler,iyi çalışmalar

Çalışmalardaki floral desenleri artık neredeyse fırından aldığımız ekmeğin içinden bile çıkacak kadar çok rastlamaya başladım.
bu durum daha iyi anlatılamaz hiç bir şekilde süper, koptum Condom Afiş :) Öğretici. gerçekten hep yapıyoruz Condom Afiş :) Öğretici.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 03-04-2009 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmaı yapan arkadaş bir webmaster. Doğal olarak grafiker gözüyle bakmasını isteyemeyiz. Her grafikerde her insan gibi dünyaya farklı bir bakış açısıyla bakar.
Benim dediğim buda bir sektördür, reklama mutlak yapılmalıdır ama biçimi farklı olmalıdır. Bari kutusyla koyar insan.

Şu öğrenme meselesine gelince, sen 7 yaşındaki çocuğa birebir açıklarsan 10 yaşında arkadaşına uygular gelir bide teşekkür eder. Bunu bir çok somut örneği avrupadaki ülkelerde mevcuttur. Bazı şeyleri öğrenmenin yeri ve zamanı vardır. Prezervatifin ne olduğunu annem öğretti banda arkadaşım değil. Ha annem Diyarbakırlı ve ilk okul mezunudur.

Saygılar
sevgili arkadaşım 7,8,9 herneyse o yaştaki bi çocuğa ne öğretisen ne gösterirsen onu yapar ne güzelki senin annen hassasiyeti göstermiş..Keşke bütün analar öyle olsa evladını bilgilendirse. bende yıllarca anasız babasız büyüdüm şimdi o konulara girersek konudan iyice uzaklaşacağız bence..
tadında kalsın başka bir zaman oturup konuşuruz...
Bu mesajdan alıntı yap
Standart
Alt 03-04-2009 #13
Daha canlı renkler kullanabilirsin bence yeşil çok boğmuş gerçektende.Ayrıca biraz daha çekici olması gerekir bence. ürünler ortada boş duruyor bağımsız kalmış gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
bigmuntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigmuntha(40)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 03-04-2009 #14
Arkadaşlar insanlar uzaya gidiyor, biz hala neyi tartışıyoruz.)

Ben ortada ayıpsanacak bir durum görmüyorum, grafikte bir sanattır ve içerisinde *****grafi olmadığı sürece rahatsız olunmaması gerektiğini düşünüyorum.

Konu gayet güzel, özellikle gençleri ilgilendiren bir konu ve toplumu bilinçlendirmek adına bu konunun üzerine gidilmesi gerektiğini de düşünüyorum.

tasarım olarak biraz zayıf buldum, işin içine biraz espiri katsaydın, belki önyargılı davrananlar için de sempatiyle bakmalarını sağlayabilirdin, emeğine sağlık diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 03-04-2009 #15
grafikte hersey mübahtır arkadaşlar Condom Afiş :) Öğretici.

Şaka bir yana ahlaki değerlerimizi tartısmak adına arkadaşmızın çalışmasını başka boyutlara çekmenin anlamı yok... Tartışılıcaksa başka bir yolunu bulun...
Bu mesajdan alıntı yap
N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Standart
Alt 03-04-2009 #16
Afiş tasarımlarında yeni bir taraf açtım galiba Condom Afiş :) Öğretici.
Bu mesajdan alıntı yap
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Standart
Alt 03-04-2009 #17
Az önce bütün yazılanları okudum. Burada insanların düşüncelerini yargılamak, kendi düşüncelerimin haklı olduğunu kanıtlamak durumunda değilim. Ancak söylemek istediğim birşey var ve umuyorum ki bu tartışma son bulacaktır.

Rahatsızlık duyduğum şey çalışmanın NÜ olması yada çalışmayı hazırlayan kişinin düşünceleri değil, aksine konu veya amaç ne olursa olsun emek verilmiş bir çalışmanın hakettiği değeri görememesidir. Ne konuda olursa olsun herkes verdiği emeğin karşılığını almak isteyecektir. Hepimizin kendi iradeleri, kuralları ve ahlak değerleri vardır. Eğer ki yapılan çalışma ile fikirlerimiz örtüşmüyorsa çalışma sahibine bu şekilde tepki koymaya hakkımız olduğunu düşünmüyorum. Madem ki bu tarz çalışmalardan hoşlanmıyorsanız ve birşeyleri eleştirmek ve böylece kişileri yönlendirmek istiyorsanız beğendiğiniz alanlarda düşüncelerinizi paylaşmanız en doğrusudur. Nitekim burada yaşananlar ne kendimize ne bu çalışmayı hazırlayan kişiye ne de konuya bir yarar sağlamamaktadır.

Grafikerler.Net'in sunduğu imkanlara bakacak olursak herhangi bir konu ile ilgili tartışmalar ve görüşler forumda mevcut olan diğer bölümlerde kurallar çerçevesinde rahatlıkla tartışılabilir. Burası ne yeri ne de zamanıdır.

Şimdi hakettiği gibi çalışmayı yorumlamak istiyorum.

Benim gözüme çarpan büyük bir şey var ki o da renklerin uyumsuzluğu. Bence böyle bir çalışma için daha yumuşak ya da tek rengin tonları kullanılabilir. Tanıtılan ürünler daha uygun ve çeşitli şekilde yerleştirilebilir. Bu tip tanıdık ürünlere ait yapılmış çalışmalardan örnek alabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Standart
Alt 03-04-2009 #18
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.
Konumuz : Condom Afiş Condom Afiş :) Öğretici. Öğretici.

Çalışma hakkında yorumu olan bu sayfalar onu bekliyor.
Aksi halde davranan tüm üyelere forum kuralları uygulanacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 03-04-2009 #19
çok çarpıcı çalışmalara açık bi konu olduğu için çalışman vasat kalmış demek durumundayım sana ilk yorumum böyle olsun istemezdim ama sezarın hakkı sezara çünkü yurt dışı ve yurt içindeki prezervatif reklamlarına baktığımızda akıl dolu çarpıcı iz bırakan çalışmalar görmekteyiz tama diyebilrisin ben kendimi o kadar aşamadım henüz ama bu akdarda vasat değilsin buna inanıyorum çünkü Volkan ın da dediği gibi floral olayı daha ilk bakışta Condom Afiş :) Öğretici. olayı bitiriyor ama bu malzeme üzerine çok daha iyi işler çıkarılabilir... Başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Standart
Alt 03-04-2009 #20
internetten ufak bi araştırma yaptım ve wax ın ne olduğunu buldum Condom Afiş :) Öğretici. wax hentbolcuların ellerine sürdükleri bir çeşit kayganlaştırıcıymış. konu ile uzaktan yakından alakası yok biliyorum Condom Afiş :) Öğretici.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Condom Fotoğrafları/Yüksek Çözünürlük the_one Fotoğraf - Resim 8 25-06-2009 17:30:08
Bir prezervatif: Maksimum anti-mikroplar / One condom: Maximum anti-germs VolkanTEKiN Afiş Tasarımı 4 15-10-2008 23:25:51
Use a condom / Stockholm celebrates s e x VolkanTEKiN Afiş Tasarımı 4 05-10-2008 22:34:45
öğretici logo GRAFİMERVE Logo Tasarımları 26 11-09-2008 13:09:37
Control Condom VolkanTEKiN Afiş Tasarımı 7 08-08-2008 16:30:27

Kapat
Şifremi Unuttum?