CONTACT SHEET (pathli olarak)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - CONTACT SHEET (pathli olarak) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar photoshop cs3 contact sheet normalde resimleri, ürünleri veya görselleri olduğu gibi katogorilendirir bu işlemin pathli olarak sıralaması işlemi olmuş olsa inanıyorumki bi çok arkadaşı özellikle insert tasarımı ...

cavusoglu06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cavusoglu06

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshop cs3 contact sheet normalde resimleri, ürünleri veya görselleri olduğu gibi katogorilendirir bu işlemin pathli olarak sıralaması işlemi olmuş olsa inanıyorumki bi çok arkadaşı özellikle insert tasarımı yapan arkadaşları büyük bi külfetten kurtaracaktır bunu nasıl mümkün kılabiliriz bilen varda yardımcı olursa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
insert tasarımıda Freehand ve corelde proğramlarında bu yolu izliyorum pathli olan ürünleri resimleri tümü bir klasörde topluyorum daha sonra bu proğramların File>Import bölümünde geldiğinizde oradan ürünlerin resimlerinin bulunduğu klasördeki tüm resimleri seciyorum ve Importa tıklıyorum şimdi sayfanın her üzerine tıkladığımda resimler sırayla sayfaya ekleniyor
Bu mesajdan alıntı yap