Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi

Afiş Tasarımı - Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi ...

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şimdi... görsel faklı olabilirdi. "Renk ve Form" aslında değişik şekilde düzenlenmek istemişsin ama ters tepmiş. Mustafa Karyağdı'yı bu şekilde yazmanız hata olmuş. Daha çok bir cümle edasına. Komik bir şey sana: 1972 yılına kadar Taf diye bir beldemiz vardı Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi Bu durumda Mus diye bir isim var Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi
mus tafa kar yağdı Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi Bu espri olsun diyeydi... ancak isimleri kesip biçmemek iyidir Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi ya da kessek bile birbirlerinden ayırmamak bir şekilde bağlantılı olmasını sağlamak. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #3
Şimdi... görsel faklı olabilirdi. "Renk ve Form" aslında değişik şekilde düzenlenmek istemişsin ama ters tepmiş. Mustafa Karyağdı'yı bu şekilde yazmanız hata olmuş. Daha çok bir cümle edasına. Komik bir şey sana: 1972 yılına kadar Taf diye bir beldemiz vardı Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi Bu durumda Mus diye bir isim var Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi
mus tafa kar yağdı Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi Bu espri olsun diyeydi... ancak isimleri kesip biçmemek iyidir Contemporary Sergi İç Ressam Tanıtım Afişi ya da kessek bile birbirlerinden ayırmamak bir şekilde bağlantılı olmasını sağlamak. Ellerinize sağlık.
Mesaj alındı :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

« Tek yumruk | Aids »