Contour

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Contour Sponsorlu Bağlantılar hayırlı aksamlar arkadaslar benım bi cok sorunum var ama öğrenmek şstediğim konu contour ben yenı bi plotter aldım kendi iş yerimin camekanına yazı yazmak istiyorum ama corelde cok ...

Contour
guner38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guner38

Bilg. Teknikeri / Kayseri

Contour

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hayırlı aksamlar arkadaslar benım bi cok sorunum var ama öğrenmek şstediğim konu contour ben yenı bi plotter aldım kendi iş yerimin camekanına yazı yazmak istiyorum ama corelde cok yeni olduğum için yapamıyorum forumu takıp ettim yazılanları uyguladım ama yinede yapamadım damla bilgisayar yazıcam camıma altyazı beyaz üstüne kırmızı yazıcam ama olmuyo yapamıyorum yazıyı yazıyorum ctrl k yapıp ayıramıyorum yazıyı sizden ricam nasıl yapabileceğimi anlatmanız şimdiden cok tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cazgir35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cazgir35(64)

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arrange den Break Apart yap.
Bu mesajdan alıntı yap
mustafakutuk_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafakutuk_24

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2010 #3
yazıyı ilk önce convertle sonra dışına ne kadar contour vermek istiosan outside contour u seç ordan ayarları yap kaç cm veya mm vermek istiosan sonra ctrl+k yap ve üsteki ile altaki kalan yazıyı ayır sonra içlerindeki rengi boşalt çizgi kalınlığını 0,001 mm yap o şekilde kesime gönder..
Bu mesajdan alıntı yap