converse çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - converse çalışması Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar, yeni bir converse ıle ılgılı calışmam. Yorumlarınızı beklıyorum. Şimdıden tesekkur ederım herkese..:smile:...

converse çalışması
leksly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leksly

Grafiker / İstanbul

converse çalışması

Alt 02-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar, yeni bir converse ıle ılgılı calışmam.
Yorumlarınızı beklıyorum. Şimdıden tesekkur ederım herkese..:smile:

converse çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yapılan çalışma bu

link yenilendı 900*630kadar küçültum

converse çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #3
Çalışmanız oldukça başarılı. Ayakkabılar bulundukları yere göre fazla parlak kaldığı için olsa gerek bulunduğu yerden ayrı gibi. O kadar uzun bir anlatım ise yormuş biraz. Slogan yeter gibiydi... Duvar çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
conqueror___06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

conqueror___06

Webmaster / Ankara

Alt 02-11-2008 #4
gerçekden güzel bi çalışma olmuş ellerine sağlık ama ayakkabı yan profilden görünse daha ii olur gibi geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap

leksly

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #5
Çalışmanız oldukça başarılı. Ayakkabılar bulundukları yere göre fazla parlak kaldığı için olsa gerek bulunduğu yerden ayrı gibi. O kadar uzun bir anlatım ise yormuş biraz. Slogan yeter gibiydi... Duvar çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
evet yazı konusunda katılıyorum converse çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #6
Tasarım gayet güzel görünüyor...
Anlatımın yapıldığı yazıların fazla olduğunu kabul etmişsiniz ama bence onlar da ayrı bir hava katmış... özellikle dergi, broşür, vs... gibi insanın eline alıp okuyacağı cinsten bir reklam için hazırlanmış ise o anlatımların önemi daha da artıyor. Ürünü güzel sergilemişsiniz.
Olumsuz olarak nitelendirebileceğim; ürünün gölgelendirmesinin olmayışı.. zeminle bütünleşik durabilmesi için arka zemine gelen ışığı da baz alarak hafif bir gölgelendirme yapabilirdiniz. Buna ek olarak büyük halde yazdığınız "converse" yazısı ve logonun üzerindeki "converse" yazısının fontları uyuşmuyor.. kendi karakterinde yazsaydınız daha uygun olurdu sanıyorum.
Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

leksly

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2008 #7
Tasarım gayet güzel görünüyor...
Anlatımın yapıldığı yazıların fazla olduğunu kabul etmişsiniz ama bence onlar da ayrı bir hava katmış... özellikle dergi, broşür, vs... gibi insanın eline alıp okuyacağı cinsten bir reklam için hazırlanmış ise o anlatımların önemi daha da artıyor. Ürünü güzel sergilemişsiniz.
Olumsuz olarak nitelendirebileceğim; ürünün gölgelendirmesinin olmayışı.. zeminle bütünleşik durabilmesi için arka zemine gelen ışığı da baz alarak hafif bir gölgelendirme yapabilirdiniz. Buna ek olarak büyük halde yazdığınız "converse" yazısı ve logonun üzerindeki "converse" yazısının fontları uyuşmuyor.. kendi karakterinde yazsaydınız daha uygun olurdu sanıyorum.
Elinize sağlık
sureklı olarak tasarımla ıc ıce calısınca bellı bır noktadan sonra ıster ıstemez farkedemıyorsunuz , işte bu noktada eleştırılerın buyuk onemı var. Kesınlıkle elestırılerınız benım ıcın cok onemlı ve tekrar gozden gecırırım

ılgı gosterıp elestırdıgınız ıcın tşk ederım converse çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-11-2008 #8
keşke 3d converse yerine fotoğraf kullansaydın. Fotoğraf derken klasik converse fotoğrafı değil de yazıda anlatılan bağcıksız skid grip'lerden converse çalışması

converse çalışması

Resime uymayan yazı, dolayısıyla gereksiz bi çalışma olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #9
güzel bir tasarım olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #10
duvar gerçekten hoş olmuş ayakkabıların gölgesi konusunda ahmete katılıyorum gölge olunca hem ayakkabı hemde tasarım oturur.emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, converse