convert to bitmap?

Corel Draw - convert to bitmap? Sponsorlu Bağlantılar merhaba corel drawda convert to bitmapi az olsa biliyorum resmi baskıya girmeden önce cmyk çevirmek fakat oradaki anlamları bilmiyorum anti-aliasing transparent backgraund ve apply ICC profile bunların tam ...

convert to bitmap?
görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

görkem

Grafiker

convert to bitmap?

Alt 29-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba corel drawda convert to bitmapi az olsa biliyorum resmi baskıya girmeden önce cmyk çevirmek fakat oradaki anlamları bilmiyorum anti-aliasing
transparent backgraund ve apply ICC profile bunların tam olarak ne anlmaa geldiğini bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 29-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anti-aliasing : resimlerin kenarlarındaki kırıkları yumuşatma eylemidir.
Apply ICC profile :ICC (International Color Consortium) Uluslararası Renk Birliği tasarından belirlenen renk standartlarıdır ve bu kutucuğu işaretliyerek resim renklerinin bu profile uygunluğunu sağlayabilirsiniz. ICC renk profilleri çok geniş kapsamlı ve karışık bir konudur.
Transparent backround: Adından da anlaşılacağı üzere resime dönüştürdüğünüz şeklin zeminsiz görünmesini sağlar. O paneldeki kutucukların içindeki işaretleri kaldırıp denemeler yaparak farkları görebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
convert, bitmap