convert yaparken font sorunu

Freehand - convert yaparken font sorunu Sponsorlu Bağlantılar freehand mx de bazı yazıları convertlerken "could not complete convert to pats command becouse the character(s) contains no outlines " mesajı veriyor freehand mx in convert komudunu bu ...

meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freehand mx de bazı yazıları convertlerken "could not complete convert to pats command becouse the character(s) contains no outlines " mesajı veriyor

freehand mx in convert komudunu bu şekilde gerçekleştirememesinin sebebi nedir sizce?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fontunu değiştiripte konvert etmeyi denedin mi? eğer başka bi fonttayken konvert ederse, seçmiş olduğun yazı karakterinde sorun var demektir.

birde, o yazı metnini kopyala. yeni bir freehand dosyasına taşı ve freehand'i kapat.. tekrar freehandi aç. o dosyadaki yazıyı tekrar konvert etmeye çalış. bazen dosyadan da kaynaklanabiliyor :S
Bu mesajdan alıntı yap
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #3
Muhtemelen belgenin içinde fontun dışında boş karecikler vardır... Tüm fontları seç dediğin zaman onları görebilirsin... Genelde bundan kaynaklı oluyor o problem...
Bu mesajdan alıntı yap
meierlink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meierlink(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #4
peki bir daha ki sefere deneyeceğim...şimdilik fontu değiştirip başka bir fontla bastırdım işi...

birde sayfa her açılışta points olarak geliyor...mm ye geçiriyorum her seferinde ... bir dosya vardı orada yaptığımız değişiklikler baki kalıyor ver her freehand belgesi açılışta o şekilde geliyordu

neydi o dosyanın adı onu biliyormusun?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
convert, font, sorunu, yaparken