Çöp Adam Bana Çalışıyor !

Graficafe - Çöp Adam Bana Çalışıyor ! Sponsorlu Bağlantılar Yetenek Sizsiniz boş zamanımda dans edim dedim :rofl: çöp adamım benim, devamıda gelicek ilerde bir de sevgili yapıcam ona :wink: atraksiyon dolu dakikalar !!! dans dans dans :dance1::dance1::dance1: ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetenek Sizsiniz Çöp Adam Bana Çalışıyor !

boş zamanımda dans edim dedim :rofl: çöp adamım benim, devamıda gelicek ilerde bir de sevgili yapıcam ona :wink: atraksiyon dolu dakikalar !!! Çöp Adam Bana Çalışıyor !

dans dans dans :dance1::dance1::dance1:

Dailymotion - Çöp adam bana çalışıyor - Bilim ve Teknoloji Kanalı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok akrobatik olmuş. Çöp Adam Bana Çalışıyor !
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #3
teşşekürler Jimlastikçiymiş eskiden Çöp Adam Bana Çalışıyor !
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #4
Eğlenceli olmuş, müzikte güzelÇöp Adam Bana Çalışıyor !
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 06-01-2010 #5
Eğlenceli olmuş, müzikte güzelÇöp Adam Bana Çalışıyor !
daha eğlenceli şeyler olucak, Çöp Adam Bana Çalışıyor ! yorum için tşkler :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #6
çöp adamın ajdar + MJ karışımı stiliyle göz dolduruyor Çöp Adam Bana Çalışıyor ! eklem dansını daha kıvrak manevralara çevirebilmen ümidiyle... tebrikler Çöp Adam Bana Çalışıyor !
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #7
çöp adamın ajdar + MJ karışımı stiliyle göz dolduruyor Çöp Adam Bana Çalışıyor ! eklem dansını daha kıvrak manevralara çevirebilmen ümidiyle... tebrikler Çöp Adam Bana Çalışıyor !
Tessekur ederim Nur yorumunla renk kattın, Çöp Adam Bana Çalışıyor ! ajdar + hiphop , Ama gözden kaçırdım sanma hani massallahim Çöp Adam Bana Çalışıyor ! bu seferlik kobul ediyorum Tskler, tu tu tuh sanal tükürüklerin eksik olmasın inşallah Çöp Adam Bana Çalışıyor ! massallah da isterim...
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #8
ya aslında michael jackson vari bir moonwalk yapabilse bu çöp adam o zaman tükürüklere boğabilirim Çöp Adam Bana Çalışıyor !

şaka bir yana esprili kişiğilin çöp adamları bile coşturmuş.. devamını bekliyoruz
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2010 #9
ya aslında michael jackson vari bir moonwalk yapabilse bu çöp adam o zaman tükürüklere boğabilirim Çöp Adam Bana Çalışıyor !

şaka bir yana esprili kişiğilin çöp adamları bile coşturmuş.. devamını bekliyoruz
TSK ederim seni tanıdığımdan beri, aylardır, yıllardır, kendime hep sunu sordum, Nur benim calışmalarıma ne zaman yorum yapicak nezaman Şeref vericek, iste o gün geldi TSK Nur tskler , istediğin moonwalk olsun
Bu mesajdan alıntı yap