Copam Plotter aldım ama kesemiyorum bisey

Folyo kesim - Copam Plotter aldım ama kesemiyorum bisey ...

erkan01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan01

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 22-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Copam 4050 plotter aldım, yanında artcut diye bir program verdiler, ama ben daha önce hiç kesim programı kullanmadım. Acaba Corel' den direkt kesme imkanım var mı, yoksa artcut kullanmamı sağlayacak bir kaynak var mı? o da yoksa flexisign ve ya cas win bilen arkadaşlarım var, bu programları kullanıp kesim yapabilir miyim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgokbaraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgokbaraz

Webmaster / Denizli

Alt 22-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
erkan merhaba
ploter ilgili sorununu çözebildin mi ben de tişört ve formalara baskı için sublimasyon veya ploterle flok veya flex baskı yaomayı düşünüyorum bu konuda tecrüben , bilgin varsa sevinirim. mehmet gökbaraz
Bu mesajdan alıntı yap

erkan01

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 24-04-2008 #3
biraz uğraştım bugün programla anlamaya başladım, inan baskı ile ilgili bir tecrübem yok, ama sanırım konu başlığı açarsan burada deneyimli arkadaşlar var bu konuda bir başlkıta rastalmıştım çünkü, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-05-2008 #4
keseceğin yazıyı corelde yaz sonra convertle ve birleştirip eps ye export et daha sonra artcuttan sayfa aç kaçlık folyo kullanıyorsan ben 1240 x10000 yapıyorum sayfayı daha sonra import edeceksin artcut a daha sonra kesim yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-05-2008 #5
ayrıntılı flok ve fleks baskısını tüm detaylarını anlatırım ama uzun sürer flesk ve fleks baskı içinözel kesim bıçakları var burdan baskı ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsin yalnız kullandığın mlzemenin çin malı olmamasına dikkat et link aşağıda takıldığın yer olursa pdf dosyasında adı geçen firmayla irtibata geç
http://rapidshare.com/files/11204530...skitalimat.pdf
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #6
tools/run scripts i bi tikla acilan pencerede makinenin programini sec bakalim biz oyle kullaniyoruz
Bu mesajdan alıntı yap

erkan01

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 05-05-2008 #7
arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim, hepinize Allah hayırlı işler versin..
Bu mesajdan alıntı yap
moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 06-05-2008 #8
ahh ahh biz az çekmedik o programdan artcut kullanıyorum makinam copam anamızı ağlattı
biraz yavaşta olsa işimizi görüyor baska program ile kullanılamıyor sanırım Copam Plotter aldım ama kesemiyorum bisey
Bu mesajdan alıntı yap
cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 10-05-2008 #9
ben copam cp-2500 flexisıgn-pro 7.6 ile calistiriyorum gayette memlunum .yardimci olmak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
pilot43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pilot43

Grafiker / Kütahya

Alt 03-06-2008 #10
bende var copman bende signcutlan calisiyorum kesimde mütis ama programlan cok sorun yasisiyorum renksiz gösteriyor bir sorna cizgiden cikincik kesmiyor iki bana iyi bir cad programi tahvisye edilse memnun olacam simdi den tskler.

saygilarimlan pilot43
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aldım, ama, bisey, copam, kesemiyorum, plotter