copy center baskı - İstanbul

İş Veren İlanları - copy center baskı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar copy center baskı Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: copy centerda calısacak bılgısayar hakım sorumluk alabılecek eleman Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli ...

veyselersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veyselersoy(42)

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

copy center baskı

Program/Seviye: copy centerda calısacak bılgısayar hakım sorumluk alabılecek eleman

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: poster baskı copy center kırtasıye tarzında 3 dukanda olusan ve burada calısacak tecrubelı bılgısayar konusunda deneyımlı eleman

E-posta:

Telefon: 0554 857 49 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

copy center baskı - İstanbulcopy center baskı - İstanbulcopy center baskı - İstanbulcopy center baskı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Zahide Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

kitap dizgisi

Alt 26-04-2013 #3
Tarafınıza mail attım. 2000 yılından bu yana çeşitli yayınevi, kırtasiye sektörlerinde kitap dizgisi, mezuniyet yıllığı, test kitapçığı ve tez yazımı yaptım. FREELANCER OLARAK ÇALIŞABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM EVİMDE YAZMAYA...
Bu mesajdan alıntı yap