Copy Center için eleman aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Copy Center için eleman aranıyor. Sponsorlu Bağlantılar Bakırköy'deki işyerimize, dijital baskı ve copy center işlerinde görevlendirilmek üzere, ilgili bilgisayar programlarını bilen, uygulama işlerini de yapabilecek erkek eleman ihtiyacımız vardır. İlgilenenlerin ********* adresine CV lerini yollamalarını ...

mlefkeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mlefkeli

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bakırköy'deki işyerimize, dijital baskı ve copy center işlerinde görevlendirilmek üzere, ilgili bilgisayar programlarını bilen, uygulama işlerini de yapabilecek erkek eleman ihtiyacımız vardır. İlgilenenlerin ********* adresine CV lerini yollamalarını rica ederiz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

runing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

runing

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-04-2010 #3
Ben cv mi gönderdim illetişim için ********* adresine mail atarsanız sevinirim
runing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

runing

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-04-2010 #4
Tekra gönderdim gelmemişse ben gelim cv ve porföyle birlikte siz verin adresi görüşelim