copy centera acil grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - copy centera acil grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar copy centera acil grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: corel , photoshop(orta) Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

ogzkeskin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogzkeskin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

copy centera acil grafiker

Program/Seviye: corel , photoshop(orta)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: sadece gelen işleri baskıya gönderecek,fotokopi vb işleri yapabilecek

firmamızın ismi digital plus tır. mecidiyeköy iş merkezindedir.(trump towers yanında)

E-posta:

Telefon: 0212 275 0 555 - 0212 347 00 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

copy centera acil grafiker - İstanbulcopy centera acil grafiker - İstanbulcopy centera acil grafiker - İstanbulcopy centera acil grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cilginkiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cilginkiz

Grafiker / İstanbul

cv

Alt 15-06-2013 #3
mailinize cv gönderdim incelermisiniz?

istanbul üniversitesi basım ve yayın mezunuyum.
corel,indesign,photoshop,freehand,illüstratör v.s programları biliyorum.
cv mi inceleyip dönüş yaparsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap