coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler ...

coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 15-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar coral de bir nesnenin veya şeklin üzerine gelince şekilin kenar larında ve merkez noktasında kareler çıkıyor ya orası nerden açılıyor snap lar değil dediğim yardım ederseniz sevinizim şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bahsettiğiniz kareler kilit şeklindemi ? Eğer öyleyse sağ tuş yapıp bir seçenek var ordan kiliti açıyorsunuz. Ama adı aklıma gelmiyor seçeneğin coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler
Bu mesajdan alıntı yap
ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #3
Lock Object
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #4
Lock Object
Çok teşekkür ederim. Bazı dışardan gelen işlerde oluyor. Fakat ben nerden kilitlenildiğini bile bilmiyorum coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #5
bi yakalama programı ile ekran görüntüsünü yakalayıp koyarsan daha iyi olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #6
o coreli ilk kurduğunuzda çıkar size yardımcı olmak için daha sonra kaybolur şimdi ise ancak nesneye tıkladıktan sonra görebilirsin eğer tıkladığınızda görünmüyorsa böyle bir sorun varsa onu çözmeye çalışalım
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 15-06-2009 #7
arkadaşlar beni anlamadınız lock değil örneğin yuvarlagın üzerine merkezine bir nesne koyacam diyelim çizgisinin üstüne sürükleyince hemen merkezleri göztermesi lazım

aşağıdaki resimdeki gibi ama o x3 de ben corel 11 için istiyorum x3 de de nerden açılıp kapatıldığınıda söylerseniz öğrenmiş olurum

Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #8
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 15-06-2009 #9
teşekkür ederim bende tam buldum nerden olduğunu yazacaktım sen yazmışsın yinede teşekkür ederim birde corel 11 de o özellik yokmuş x3 de var
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #10
keşke snaplar değil demeseymişsin coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler
çıldırıyodum az daha coralde nesnenin üzerine gelince şekilin kenarlarında ve merkez noktasında kareler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları