Çorap Kutusu

Ambalaj Tasarımı - Çorap Kutusu ...

Çorap Kutusu
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Çorap Kutusu

Alt 14-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir çorap firmasına tasarladığım ve basılan bayan çorap kutum Illustrator den çıkam ilk çalışmamdı biraz zorlandım renk ayrımında ama sonu güzel oldu

Çorap Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SHGİPTAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHGİPTAR

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Siz beğenmişsiniz zaten çalışmanızı :wink:
Bende çok beğendim :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2008 #3
teşekkürler müşterinin ardından görenlerde istedi ama nafile Çorap Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
merveporay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveporay(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2008 #4
ellerine sağlık çok güzel bir çalışma ama tasarım için ben yaptım deme çünkü bu başkasına ait bir çalışma linkini izin verirlerse yazarım ama işin jpg halini koyuyorum. Başkalarının yaptığı işi müşteriye ben yaptım diyip üzerinden para kazanmak ne kadar etik tartışılır.

Çorap Kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 15-08-2008 #5
hiç güzel bir çalışma değil...bir kere çalıntı olduğu belli olmuşşş...etik değilll....lütfen değerlere saygı...
Bu mesajdan alıntı yap

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2008 #6
zaten onları çizmeye kalksam amerikayı keşfetmek gibi bişey olur bunu yapanda az önemli olan işi çıkarmak amerikayı yeniden keşfetmek değil etik olan patranun 1 saatte tasarım istemesi ise gerisine yorum yuapmıyorum 2 günüm olsa böle bir şeyi yapmak için inanın yapardım bir şeyi yargılamadan gerisini msormayı öğrenmek lazım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2008 #7
dostum ben yaptım diye yorum bekliyorsun sonra da fırça atmaya çalışıyorsun...şu an yanlışssın farkındasın sende umarım..
bunu Ai. de yaptıysan ki zannetmiyorum, bu senin 2 gününü değil 2 saatini almalıydı..benimde patronum 1-2 saatte neler istiyor ve biraz zorlama biraz bilgi sahibi olduktan sonra bunu ben yaptım diyebileceğin şeyler çıkıyor ortaya..hangi prg. kullanırsın ne edersin bilmem ama başkalarının eserlerini kullanarak tasarımcılık yada grafikerlik olayı okul olarak görebileceğin burada OTUR SIFIR la sonuçlanır..
Bu mesajdan alıntı yap

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2008 #8
kim uğraşlıcak patrona yapıcağına kendine yap dışarda sat salla patronu kim takar
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 16-08-2008 #9
Bir çorap firmasına tasarladığım ve basılan bayan çorap kutum Illustrator den çıkam ilk çalışmamdı biraz zorlandım renk ayrımında ama sonu güzel oldu

Çorap Kutusu
O zaman tasarladığım kelimesini kullanmayacaksın,kendin yapmadığın bir şeyi ben yaptım demeyeceksin arkadaşım...Tasarımı kutunun üstüne yerleştirdim deseydin tepki almayacaktın...
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 16-08-2008 #10
bence frozen'e bu kadar yuklenmenızın anlamı yok.. Yanı sız sanırım hıç hazır vektorler , backgroundlar vs.vs.vs. kullanmıyorsunuz??? Arkadasın da soyledıgı gıbı amerıkayı bı daha keşfetmenın anlamı yok!! 97'den berı bu işi yapıyorum. Ilk zamanlar ne bu kadar yogun ınternet ne bu kadar çok NİMET vardı. Şimdiki kuşakla beraber bizde çok şanslıyız ve bazı şeylerı kullanıcaz elbette..

frosen en azından boyle bır tasarımda boyle bır ımajın kullanıklabılecegını bılıyor.. O da bu işin parçası değil mi sonucta?

çok alakasız şeyler yapanları da görüyoruz. Ayrıca madem bu tarz şeylerın kullanılması abest gelıyor, neden sıtede her gun 10larca vektorel, bitmap vs vs paylaşımlar oluyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çorap, kutusu