corel 12

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel 12 Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. arkadaşlar benim sorunum corelin üzerine fotoğraf attığımda çalışmayı durdurması. bunun neden kaynaklandığını ve nasıl halledebileceğimi bilmiyorum. ama şuan acil olarak da bu ...

corel 12
deniztaha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniztaha

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

corel 12

Alt 03-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. arkadaşlar benim sorunum corelin üzerine fotoğraf attığımda çalışmayı durdurması. bunun neden kaynaklandığını ve nasıl halledebileceğimi bilmiyorum. ama şuan acil olarak da bu programı kullanmam lazım. aynı programı başka bilgisayarlara kurduğumda sorunsuz olarak çalışıyor ayrıca coreldraw 12 kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşletim sisteminiz win7 sorun cıkarabilir
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-08-2012 #3
CorelDRAW 12 çok eski bir sürüm ve bu yüzden resmi olarak destek alamaz ya da çözüm bulamayabilirsiniz. Sorunsuz bir CorelDRAW istiyorsanız X6 kullanmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
deniztaha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniztaha

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 04-08-2012 #4
çok teşekkür ederim. peki coreldraw x6yı nerden indirebilirim bu sitede var mı
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 06-08-2012 #5
çok teşekkür ederim. peki coreldraw x6yı nerden indirebilirim bu sitede var mı
CorelDraw'ın kendi web sitesinden 30 günlük deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz. . .
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Bu mesajdan alıntı yap