corel bad language directory sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel bad language directory sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar gazeteyi tamamlayamıyorum...

edrfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edrfatih

Grafiker / Edirne

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar gazeteyi tamamlayamıyorum

corel  bad language directory sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yusuf_simsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusuf_simsek(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaklaşık 3 haftalık bi mesaj ama kimse bişe yazamamış : ) gazete olayını geçtik bu konuya ufak bi yardımım dokunabilir bu tarz hata verdiğinde pcyi kapatıp açıp tekrar denemelisin düzelme ihtimali var ama en garantisi şudur corel draw çalışma esnasında sana sormadan bi kayıt yapar genelde kıl bi durumdur ama böyle mağdur durumlarda işe yarar pc ndeki temp dosyalarının içine graphic1 veya çalıştığın dökümaını temp dosyasını bulabilirsin çalışmanın tamamı değilde en son kayıttan bi önceki kayıt çıkar karşına kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap
CrystaLize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrystaLize(28)

Matbaacı / Mardin

Alt 05-04-2010 #3
A.R.M. hatası değil bu Temp'e atacağını zannetmiyorum. Backup'a atar. Programı yeniden kurmayı denedinmi? Corel'in dosyalarında bir sorun olmuş olabilir bence. Bir ara A.R.M sorunları ile çok uğraştım bende.
Bu mesajdan alıntı yap
stany isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stany(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #4
Programın dosyalarında sorun olmuş programı silmeden programı onar derseniz düzelicektir.
Bu mesajdan alıntı yap