corel basit şekiller

Corel Draw Dersleri - corel basit şekiller Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar selam yukarıdaki resimdeki şekilleri paintte cizdim ama ölcüm büyük olduğu icin yanlızca bir kısmını kopyalayıp sundum bu şekilleri deri üstüne lazerle kestirip değişik bi abajur ceşidi yapmak ...

corel basit şekiller
erkk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkk35

Hiç Biri / İzmir

corel basit şekiller

Alt 07-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel basit şekiller

arkadaşlar selam yukarıdaki resimdeki şekilleri paintte cizdim ama ölcüm büyük olduğu icin yanlızca bir kısmını kopyalayıp sundum bu şekilleri deri üstüne lazerle kestirip değişik bi abajur ceşidi yapmak istiyorum ama kesecek firma cdr formatında istiyo bu kareleri nasıl cizecem ve coğaltıcam yardım ederseniz teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, corel 12 formatında çizip aşağıdaki linke yükledim, işinize yarar umarım

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap

erkk35

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2009 #3
cok teşekkür ederim elinize sağlık ama bi sorun var corelim olmadığı icin göremiyorum corel basit şekiller) indirmeye calıştım bi türlü acamadım
Bu mesajdan alıntı yap
dorad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorad

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #4
Matbaaya bu şekilde götürmeniz yeterli olacaktır. Ama coreli yükleyip kendiniz çalışmayı düşünüyorsanız o ayrı..
Bu mesajdan alıntı yap

erkk35

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-04-2009 #5
evet kesimci halletti ama ben kendimi corelde geliştirmeek istiyorum pohota shopta belli bi kameme kaydettim birada corel derslerini takip etmem gerekecek teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap