Corel Başlangıcı Yardım LÜTFENN

Corel Draw - Corel Başlangıcı Yardım LÜTFENN Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar corel drawda bilgi düzeyim sınırlı.Kartvizit vs tasarlıyorum.Başka öğrenebileceğim neler var?İŞ yaşamında kullanabilmem için corelde en önce öğrenmem gerekenler nelerdir acaba?...

HaylazCocuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaylazCocuq

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corel drawda bilgi düzeyim sınırlı.Kartvizit vs tasarlıyorum.Başka öğrenebileceğim neler var?İŞ yaşamında kullanabilmem için corelde en önce öğrenmem gerekenler nelerdir acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baterist83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baterist83

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ohoooo bu sarıyı yanlış sormussun... bence ben ne kadar biliyorum demen lazımdı... öğrenmen gereken o kadar çok şey varki... aslında bunuda demek için yaptığın çalışmalardan görmek lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
onur_basaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur_basaran(36)

Grafiker / Giresun

Alt 14-11-2009 #3
Corel öğren öğren bitmez. Sonunu getiremezsin. Hayal gücün ne kadar yüksek ise o her şey corelde mevcut
Bu mesajdan alıntı yap
e-h isimli Üye şimdilik offline konumundadır

e-h

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-12-2009 #4
evet en son arkadas dogru demş.corelde ögrenmen gereken cok sey far.bn bile kartvizit broşür irsaliye dugun davetıyesi bunun gbys eyler yapiorum ama animasyon hç tasarlamadım merakımda buna zaten.bnce oldukça fazla ögrenmen gereken.
Bu mesajdan alıntı yap
ZeRo-x7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZeRo-x7

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-12-2009 #5
coreli bende bilmiyodum burdan cok yardım aldım tesekkür ederim arkadaslarada corel x4 kulanıyorum ve baya bide alıstım senin gibi bende pek birsey bilmiyodum ama görsel olsun sitedeki eğitimleri izledim cok sey kaptım ve cizim yapabiliyorum her cesit yazılara sekil verebiliyoum yani heryerini kulanmayı öğrendim öncelikle sana tavsiyem corelin özelliklerini öğrenmenki gerisi yavas yavas inan geliyo kendinden birazda hayal gücün varsa yapamıcağin cizim yoktur resim yoktur corelde ben cok seviyorumCorel Başlangıcı Yardım LÜTFENN günde 6 saat üstünde calısıyorum ve haylada öreniyorum sana tavsiyem eğitim setleri izle gercekden öğrenmek istiyosan bunun ücretli eğitim setleride var daha cabuk kaparsın basarılar dilerim yakında resimlerimi bende burda paylasıcam
Bu mesajdan alıntı yap
HaylazCocuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaylazCocuq

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2010 #6
Arkadaşlar yanlış anladınız ben sandığınızdan daha iyiyim corel konusunda.Çizim yapıyorum, çoğu aracı seri bi şekilde kullanıyorum.ama işte öğreneck çok şey var dediğinz gibi. bikaç çalışmamaı siteye koymak isterim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız koyabilirim.Bana cvp yazdığınız çin hepinize teşekkür ederim.her türlü tavsiyelerinize açığım.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 12-02-2010 #7
Corelin Üstadı Ruslardır Ben 10 sene önce bu işe başladığımda rusların videolarını izliyordum sana tavsiyem aç rusların corel çalışmalarını izleCorel Başlangıcı Yardım LÜTFENN
Bu mesajdan alıntı yap