Corel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbul

İş Veren İlanları - Corel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Corel Bilen Atölyemizde Çalışacak Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel Draw / İyi seviyede Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

Gallia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gallia

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Bilen Atölyemizde Çalışacak

Program/Seviye: Corel Draw / İyi seviyede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Maltepe'de reklam atölyesinde aktif corel çizim yapabilen ve lazer makinesiyle sürekli çalışacak eleman aranmaktadır. İletişim bilgilerinizi mail yoluyla iletmeniz halinde, detaylar hakkında bilgilendirme yapacağız.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Corel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbulCorel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbulCorel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbulCorel Bilen Atölyemizde Çalışacak - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2014 #4
Mail. gönderilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap