Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar corel bilen grafiker evden çalışabilecek Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: corel orta Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

frutamin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frutamin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel bilen grafiker evden çalışabilecek

Program/Seviye: corel orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: e ticaret sitem için evden reklam yapabilecek ve hazır tasarımlar üzerinden satış yapabilecek corel draw bilen takım arkadaşları aranıyor

(KARTVİZİT MAGNET BROŞÜR KATALOG MENÜ DAVETİYE)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli - Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli ya da Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

muhsincik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhsincik

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-08-2012 #3
Corel biliyorum fakat iş hakkında detaylı bilgi istiyorum özelden ulaşırsanız sevinirim
deniztan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniztan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-08-2012 #4
bende evden çalışmak istiyordum biraz daha daha net açıklarmısınız

frutamin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-08-2012 #5
çok uygun fiyatlara satış yapıyoruz karlarda yüksek oranlarda
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 17-08-2012 #6
kendimizi Coreltmiyelim ıllustrator olmaz mı Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli

frutamin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-08-2012 #7
olur tabikide
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 17-08-2012 #8
kendimizi Coreltmiyelim ıllustrator olmaz mı Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli
Duran saat hesabı bu kez doğruyu göstermişsin :rofl:

Corelin geleceği yok bence, kullananlar bir an önce terketmeli batan gemiyi..

Son yazan arkadaş baya bi heyecan yapmış, dur sakin ol, bu sistemden para kazanabilmen için halihazırda müşterin olması lazım.. Yaş iş anlıcan :sleepy:
budaktugce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budaktugce

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2012 #9
Saçma müşteriyi bulduktan sonra ben kendim de çalışırım freelance. Hem müşteri bulup satıcam kendi yaptığım işi hemde paranın bi kısmını alıcam başta mantıksız bir kere.
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2012 #10
Saçma müşteriyi bulduktan sonra ben kendim de çalışırım freelance. Hem müşteri bulup satıcam kendi yaptığım işi hemde paranın bi kısmını alıcam başta mantıksız bir kere.
Yani, müşterim varsa ve ben grafikersem, güvendiğim baskıcımda vardır zaten - ki öyle. Niye karımı başkasıyla bölüşeyim Corel bilen grafiker evden çalışabilecek - Türkiye Geneli
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları