corel bitmapta sorun yaşıyorum yardım edin

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel bitmapta sorun yaşıyorum yardım edin Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar daha önce corelde kartvizit hazırlamamıştım.Şöyle bir sorunum var.Photohopta hazırladığım kartviziti jpg olarak corele atıyorum convert to bitmap yaptığımda renkler soluklaşıyor ve yazılar kötü görünüyor daha sonra cdr ...

gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar daha önce corelde kartvizit hazırlamamıştım.Şöyle bir sorunum var.Photohopta hazırladığım kartviziti jpg olarak corele atıyorum convert to bitmap yaptığımda renkler soluklaşıyor ve yazılar kötü görünüyor daha sonra cdr
formatıyla kaydediyorum.Sizce baskı sonrasında bu renk kaybı ve yazının tuhaflığı gidermi?Çok acil yardımınızı bekliyorum.En kısa sürede aldığım işi teslim etmem lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birincisi photoshopta hazırladığınız çalışmayı RGB mi yoksa CMYK olarakmı export ediyorsunuz, eğer RGB ise convert to bitmap yapınca renklerde değişmeler olması muhtemel. Photoshopta CMYK çalışmalısınız.
İkincisi Zorunlu olmadıkça yazıları vektörel programda eklemelisiniz (Corel, Fh, İllüstratör. VS).
Bu mesajdan alıntı yap
gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-12-2009 #3
geç kaldım işi teslim ettim matbaada sorun çıkarsa çok ayıp etmiş olucam:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-12-2009 #4
Geçmiş olsun.
Bu mesajdan alıntı yap