Corel çok sayfalı pdf

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel çok sayfalı pdf Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, CorelDraw'da 28 sayfalık bir pdf nin 26, 27 ve 28. sayfalarında bir değişiklik yapmam gerekiyor. Bütün sayfaları dosyaları sürükleyip corel'e attığımda hepsi birbirine karışmış olarak geliyor. ...

Corel çok sayfalı pdf
ademodaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademodaci

Grafiker / İstanbul

Corel çok sayfalı pdf

Alt 16-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

CorelDraw'da 28 sayfalık bir pdf nin 26, 27 ve 28. sayfalarında bir değişiklik yapmam gerekiyor. Bütün sayfaları dosyaları sürükleyip corel'e attığımda hepsi birbirine karışmış olarak geliyor. Sadece 26,27 ve 28. sayfaları tek tek açıp düzenlemeyi biliyorum fakat daha sonra kalan diğer sayfalarla birleştirmek için pdf birleştirici kullanmak gerekiyor. Ya da daha kolay yöntem varsa bilmiyorum.

Benim sizlerden istediğim sayfaları birbirinden ayırmadan direk istediğim sayfaları corelde nasıl düzenleyebilirim ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba pdf sayfalarını Coreldraw da sürükle bırak yöntemiyle yapmayın önce coreli açıp sonrasında File / Open seçeneğinden pdf dosyasını açın. bu şekilde yaparsanız sorun çıkmaz.

Merhaba Arkadaşlar,

CorelDraw'da 28 sayfalık bir pdf nin 26, 27 ve 28. sayfalarında bir değişiklik yapmam gerekiyor. Bütün sayfaları dosyaları sürükleyip corel'e attığımda hepsi birbirine karışmış olarak geliyor. Sadece 26,27 ve 28. sayfaları tek tek açıp düzenlemeyi biliyorum fakat daha sonra kalan diğer sayfalarla birleştirmek için pdf birleştirici kullanmak gerekiyor. Ya da daha kolay yöntem varsa bilmiyorum.

Benim sizlerden istediğim sayfaları birbirinden ayırmadan direk istediğim sayfaları corelde nasıl düzenleyebilirim ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Kafasakal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kafasakal

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 17-04-2015 #3
Open yapıp açmayı dene o zaman girmez iç içe
Bu mesajdan alıntı yap
ademodaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademodaci

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2015 #4
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bunun fark edeceğini hiç düşünmemiştim. Sayenizde yeni bir şey daha öğrenmiş oldum. İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap