corel da çalışma alanı ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel da çalışma alanı ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben corel bilmiyorum, bir sorum olacak, corel ın çalışma alanında photoshop gibi layer ları görebiliyormuyuz, bende şuan sağ taraftaki panelde yukardan aşağıya sadece renk paleti var. Bu ...

corel da çalışma alanı ?
brendie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brendie

Webmaster / İstanbul

corel da çalışma alanı ?

Alt 21-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben corel bilmiyorum, bir sorum olacak, corel ın çalışma alanında photoshop gibi layer ları görebiliyormuyuz, bende şuan sağ taraftaki panelde yukardan aşağıya sadece renk paleti var. Bu paletleri nereden ayarlayabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 21-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ben corel bilmiyorum, bir sorum olacak, corel ın çalışma alanında photoshop gibi layer ları görebiliyormuyuz, bende şuan sağ taraftaki panelde yukardan aşağıya sadece renk paleti var. Bu paletleri nereden ayarlayabilirim ?
görseli inceleyin kolay gelsin

corel da çalışma alanı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Xmaill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Xmaill(39)

Grafiker / Gaziantep

Alt 22-08-2009 #3
Corel'de çalışır iken photoshop'taki gibi layer'lara, yani corel'deki karşılı ile Object Manager'e fazla ihtiyaç duymazsın. Olurda başka bir dosyadan kopyala yapıştır yapar isen, bu ayrı bir layer'a yapıştırır ise o zaman Object Manager'i kullanırsın..
Bu mesajdan alıntı yap