corel da grup halde perspektif vermek?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel da grup halde perspektif vermek? ...

editortr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

editortr

Grafiker / Muğla

Alt 06-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba tek bir nesneye perpektif verebiliyorum ama grup halinde içinde yazı resim vectör olan nesneyi perstektif seçeneği pasif oluyor bu tür şeylere nasıl perspektif verebilirim acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba tek bir nesneye perpektif verebiliyorum ama grup halinde içinde yazı resim vectör olan nesneyi perstektif seçeneği pasif oluyor bu tür şeylere nasıl perspektif verebilirim acaba?

-1)- perspektif düzenlenecek nesneler vektörse gruplanır, effects menüsünde add perspective seçeneği ile... ;bu işlemden sonra yine vektörel bir seçim yapılacaksa, convertlemeniz gerekmektedir.......

-2)- perspektif düzenlenecek nesne bitmap ise ...; bitmaps menüsünden 3D Effect seçeneğinden Perspective ile....

en basitini anlatmaya çalıştım..

şimdiden kolay gelsin........
Bu mesajdan alıntı yap
editortr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

editortr

Grafiker / Muğla

Alt 06-05-2011 #3
-1)- perspektif düzenlenecek nesneler vektörse gruplanır, effects menüsünde add perspective seçeneği ile... ;bu işlemden sonra yine vektörel bir seçim yapılacaksa, convertlemeniz gerekmektedir.......

-2)- perspektif düzenlenecek nesne bitmap ise ...; bitmaps menüsünden 3D Effect seçeneğinden Perspective ile....

en basitini anlatmaya çalıştım..

şimdiden kolay gelsin........
perpektif vericek olanlar sadece vectör degil içinde resimde var sadece vectör olanlara perpektif verebiliyorum
Bu mesajdan alıntı yap