corel de bir çalışma(kartvizit)

Corel Draw - corel de bir çalışma(kartvizit) Sponsorlu Bağlantılar ağır eleştirilerinizi bekliyorum....şimdiden teşekkürler...

chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 06-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ağır eleştirilerinizi bekliyorum....şimdiden teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
paylaşım için sağol ağır eleştiri yapamam o kadar bilgim yok ama hocalarımız yapsın corel de bir çalışma(kartvizit) ben inceleyim corel de bir çalışma(kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap
casanova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casanova

Grafiker / Ankara

Alt 06-08-2007 #3
CNM kardeşim çok değişik ve yazdığın gibide farklı bi kartvizit olmuş yalnız kartvizit insanın kimliğini yansıtır (bu benim düşüncem) senin kartvizitinde arkadaki ekoleyzır gibi duran şekli ben grafik olarak algıladım ve grafik küçükten büyüğe ve tekrar küçüge iniyo yani senin hayat çizgin gibi allgıladım ilk önce çıkıyıo sonra iniyoo nitekim ön taraftaki ok şeklide öle inmiş çıkmış geri inmiş yani uzun lafın kısası hayatta hep düşüş yaşamışsın gibi algıladım ben genel olarak baktığımızdada bu kartviziiti sen un kapanında bi prodüksiyoncuya yapsaydın acayip tutardı çünkü bi grafikeri anlatan bi kartvizit değil (ağır dedin agır yaptım kardeş sonra kırılma darılma kusurumada bakma) corel de bir çalışma(kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 06-08-2007 #4
CNM kardeşim çok değişik ve yazdığın gibide farklı bi kartvizit olmuş yalnız kartvizit insanın kimliğini yansıtır (bu benim düşüncem) senin kartvizitinde arkadaki ekoleyzır gibi duran şekli ben grafik olarak algıladım ve grafik küçükten büyüğe ve tekrar küçüge iniyo yani senin hayat çizgin gibi allgıladım ilk önce çıkıyıo sonra iniyoo nitekim ön taraftaki ok şeklide öle inmiş çıkmış geri inmiş yani uzun lafın kısası hayatta hep düşüş yaşamışsın gibi algıladım ben genel olarak baktığımızdada bu kartviziiti sen un kapanında bi prodüksiyoncuya yapsaydın acayip tutardı çünkü bi grafikeri anlatan bi kartvizit değil (ağır dedin agır yaptım kardeş sonra kırılma darılma kusurumada bakma) corel de bir çalışma(kartvizit)

hiç önemli değilcorel de bir çalışma(kartvizit) ben de bu eleştiriye göre ters bir yöntemle çizim yaptım...sonuçta eleştiriler yanlışlarımızı düzeltmek için var...tekrar teşekkürler...(bir de şunu belirteyim...orada ok hedefe yavaş yavaş ve geniş bir açı ile ilerliyor gibi bir düşünce katmak istemiştim ama demek ki olmamış....)
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2007 #5
şimdi önce şunu öğrenmek istiyorum ona göre en ağırından eleştircem kırılmaca darılmaca yok :P senin asıl logon my production mu?
Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 06-08-2007 #6
şimdi önce şunu öğrenmek istiyorum ona göre en ağırından eleştircem kırılmaca darılmaca yok :P senin asıl logon my production mu?
my production firmanın ismicorel de bir çalışma(kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2007 #7
my production firmanın ismicorel de bir çalışma(kartvizit)
pekii şimdi öncelikle kartvizitte biraz sıradışılık yapmak istemişsin sanıyorum ama çok kamarşık olmuş kural 1: öncelikle kartviziti eline aldığında ilk olarak ne görmek isterisin farzet ki sen bu firmaya gittin ve sana bu kartviziti verdiler algılamak istediğin ilk şey nedir kim bu firma neci sorusu hemen logosunu arar gözlerin yani bi kartvivitte en çarpıcı şey logo olmalıdır, sonrasında gözün neyi arar ben kimle muhattap olcam kartviizt sahibi ve o kişinin görevi sonrasında telefon ve adres vardır slogan en son plandadır bi kartvizitte ama bu çalışmada logo ve slogan iç içe girmiş ve anlaşılabilirlikten çok uzak bu nedenle bu dizaynı yeniden gözden geçirmenden yanayım yanı sıra kartvizi öle bi dizayn etmelisinki logo kkşi adı soyadı ve adres telefon birbirinden kopuk olmasın ve estetik dursun kartvizinde kendine göre bi hattı lekesi oluşsun çookk genel bi örnek vereyim mesela linkteki kartviziti incele amaca uygun mu değil mi gerçi bu bir kurumsal çalışma ama senin için güzel bi örnek http://www.markademi.com/images/markakimlik.gif
Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 06-08-2007 #8
pekii şimdi öncelikle kartvizitte biraz sıradışılık yapmak istemişsin sanıyorum ama çok kamarşık olmuş kural 1: öncelikle kartviziti eline aldığında ilk olarak ne görmek isterisin farzet ki sen bu firmaya gittin ve sana bu kartviziti verdiler algılamak istediğin ilk şey nedir kim bu firma neci sorusu hemen logosunu arar gözlerin yani bi kartvivitte en çarpıcı şey logo olmalıdır, sonrasında gözün neyi arar ben kimle muhattap olcam kartviizt sahibi ve o kişinin görevi sonrasında telefon ve adres vardır slogan en son plandadır bi kartvizitte ama bu çalışmada logo ve slogan iç içe girmiş ve anlaşılabilirlikten çok uzak bu nedenle bu dizaynı yeniden gözden geçirmenden yanayım yanı sıra kartvizi öle bi dizayn etmelisinki logo kkşi adı soyadı ve adres telefon birbirinden kopuk olmasın ve estetik dursun kartvizinde kendine göre bi hattı lekesi oluşsun çookk genel bi örnek vereyim mesela linkteki kartviziti incele amaca uygun mu değil mi gerçi bu bir kurumsal çalışma ama senin için güzel bi örnek http://www.markademi.com/images/markakimlik.gif
teşekkür ederim gerçektenn söylediklerinizi çok iyi anlıyorum....ama şu da var benim kanımca...."biz bu işi yapıyoruz ve bizim grafikteki becerimiz budur" diyebilmek bu kartvizitteki amaç....yoksa sade bir logo sol üst tarafa-altına bir isim ve en alt tarafa da adres ve telefon koymak benim de işime geliyor kolaylık bakımından...zaten çoğu firmaya öyle yapıyorum...dediğim gibi "amaç biz farklıyız" anlayışı...ama ben de çok iyi anladım ki ben bu havayı yaratamamışımcorel de bir çalışma(kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2007 #9
teşekkür ederim gerçektenn söylediklerinizi çok iyi anlıyorum....ama şu da var benim kanımca...."biz bu işi yapıyoruz ve bizim grafikteki becerimiz budur" diyebilmek bu kartvizitteki amaç....yoksa sade bir logo sol üst tarafa-altına bir isim ve en alt tarafa da adres ve telefon koymak benim de işime geliyor kolaylık bakımından...zaten çoğu firmaya öyle yapıyorum...dediğim gibi "amaç biz farklıyız" anlayışı...ama ben de çok iyi anladım ki ben bu havayı yaratamamışımcorel de bir çalışma(kartvizit)
klişelerin dışına çıkmak istiyorsun eyvallah ama yemeğin bile yapılış standartı var örnek veriorum güveç yapıyorsun ve güveçi yapmarken önce soğanları kavurman gerek sonradan içine kavrulmuş soğan koyunda güveç pek güveç lezzeti vermio corel de bir çalışma(kartvizit) senin çalışmanda biras öle annatabildim mi bilmiorum ama corel de bir çalışma(kartvizit)Dcorel de bir çalışma(kartvizit)

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

o beğenilmedi buna da bakar mısınız

Alt 06-08-2007 #10

ağır eleştiriler lütfen!corel de bir çalışma(kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3 kartvizit calismasi, corel kartvizit calismasi, kartvizit