corel de font sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel de font sorunu ...

corel de font sorunu
secure35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secure35

Eğitimci / İzmir

Dosya22

corel de font sorunu

Alt 29-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar
corelde fontların içinde zapfdingbats bt fontunu bulamadım.corel dram 12 kullanıyorum bu işte daha çok yeniyim.bu font çok gerekli ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buradan indirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
xfaruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfaruk

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 06-11-2009 #3
Bende birşey sorayım.Bende yüklü fontlar corelde kasma yapıyor.Bunların birçoğunu kullanmıyorum.Ama windows un altından silmek yerine;corel de çalışırken işe yaramayanları corel üzerinden silebilirmiyiz? Veya corelde özel font dosyası oluşturabilirmiyiz?
Bu mesajdan alıntı yap
uta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-11-2009 #4
merhaba uzun bir surdir font konusunda sorunum var. bir cok yere sordum fakat sorun u tam anlayan olmadi.bigisayarima arapca dil yukledikten sonra banalazim olan arapca fontlari c den font klasorune kopyaladim faka kopyaladigim fontlar bir turlu aktiflesmrdiler. aga islamik font u bana cok lazim bende var ama aktiflesmiyor. yardimci olusaniz sevinirim. simdiden tesekurler
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 11-11-2009 #5
Bende birşey sorayım.Bende yüklü fontlar corelde kasma yapıyor.Bunların birçoğunu kullanmıyorum.Ama windows un altından silmek yerine;corel de çalışırken işe yaramayanları corel üzerinden silebilirmiyiz? Veya corelde özel font dosyası oluşturabilirmiyiz?
Corel İle birlikte kurulan Bitstream Font Navigatörü kullanın.

merhaba uzun bir surdir font konusunda sorunum var. bir cok yere sordum fakat sorun u tam anlayan olmadi.bigisayarima arapca dil yukledikten sonra banalazim olan arapca fontlari c den font klasorune kopyaladim faka kopyaladigim fontlar bir turlu aktiflesmrdiler. aga islamik font u bana cok lazim bende var ama aktiflesmiyor. yardimci olusaniz sevinirim. simdiden tesekurler
Aktifleşmedi derken? neyi kastediyorsunuz. Fontlar corel'de gözükmüyormu?
Bu mesajdan alıntı yap
xfaruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfaruk

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-11-2009 #6
Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
gency isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gency

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #7
selamlar
corelde fontların içinde zapfdingbats bt fontunu bulamadım.corel dram 12 kullanıyorum bu işte daha çok yeniyim.bu font çok gerekli ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
ya süper olmuş corel dram corel de font sorunu yanlışlıklamı yazdın yoksa espirimi corel de font sorunu drama dönüşmüş sorunun sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
alpsecen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpsecen

Eğitimci / Niğde

Alt 13-11-2009 #8
selamlar
bunun gibi sitelerde biraz zaman harca. istemediğin kadar çok fontla karşılaşırsın. beğendiğini indir kullan
Bu mesajdan alıntı yap
uta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

gözüküyor fakat aktif kullanılabilir durumda değil

Alt 16-11-2009 #9
Aktifleşmedi derken? neyi kastediyorsunuz. Fontlar corel'de gözükmüyormu?[/quote]
Bu mesajdan alıntı yap
secure35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secure35

Eğitimci / İzmir

Alt 19-11-2009 #10
ya süper olmuş corel dram corel de font sorunu yanlışlıklamı yazdın yoksa espirimi corel de font sorunu drama dönüşmüş sorunun sanırım
sinirliyken yazmıştım bu yüzden yanlış yazmışım yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları