Corel de fotoğrafa zoom yapmak

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel de fotoğrafa zoom yapmak Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar, corel e eklediğim fotoğrafın istediğim yerine zoom yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz? 5 kişinin oldugu bir fotoğrafı düşünün oradan tek kişinin kafasını zoom lıycam. bunu ...

edrfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edrfatih

Grafiker / Edirne

Alt 24-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar, corel e eklediğim fotoğrafın istediğim yerine zoom yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz? 5 kişinin oldugu bir fotoğrafı düşünün oradan tek kişinin kafasını zoom lıycam. bunu çözemedim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 24-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorunu anladığım kadarıyla , soldaki araç çubuğundan Zoom Tool u kullan yada F2 tuşuna basarak yaklaşmak istediğin bölgeyi mouse'unla seç.
Bu mesajdan alıntı yap
edrfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edrfatih

Grafiker / Edirne

Alt 24-02-2010 #3
ilgi için tşkler fakat anlatmak istediğim bu değil. sayfayı zoom lamaktan bahsetmiyorum. mesela foto attık corel e fotonun içinde zoom nasıl yapabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 24-02-2010 #4
Anlamadım arkaşım sorduğun soruyu tam olarak , bir örnek varsa gösterirsen yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-02-2010 #5
Zoom Tool'u yaklaştırmak istediğin yere tıklamak suretiyle bu işlemi yapabilirsiniz.O 5 kişilik fotoğrafta kimin yüzünü veya kafa bölgesini yaklaştırmak istiyorsanız o bölgeye istediğiniz düzeyde yaklaşana kadar tıklayınca işleminizin gerçekleştiğini göreceksiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
mannis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 24-02-2010 #6
kafayı ayır, zoom la Corel de fotoğrafa zoom yapmak
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2010 #7
merhaba arkadaşlar, corel e eklediğim fotoğrafın istediğim yerine zoom yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz? 5 kişinin oldugu bir fotoğrafı düşünün oradan tek kişinin kafasını zoom lıycam. bunu çözemedim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Sorunuzun cevabını zaten kendiniz vermişsiniz. Yoksa bu kadar insan boşuna mı kafa yormuş bu adam ne demek istemiş diye. "Fotoğrafın istediğim yerine zoom yapmak istiyorum"... Konuyu açtığınızdan beri defalarca okuyorum. Fotoğrafınızın büyütmek istediğiniz bölgesine farenizi getiriyorsunuz. Z tuşuna basıyorsunuz, anlaşılmayan neresidir cidden anlamış değilim???
Bu mesajdan alıntı yap
wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 24-02-2010 #8
arkadasim basit bir şekilde corelin sunmuş olduğu bir çözüm var buna ama benim tavsiyem sana photoshop da kendin biraz uğraşarak daha orjinal bir etki elde edebilirsin

corel de ise basitce resimi seç sonra

bitmaps dan 3d effects si sec ordan da sphere yi seç karsına bir menü gelecek o menüden bu dediğin işlemi basitçe yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap