Corel de JPG açmamıyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel de JPG açmamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben adana da fotoğrafçı kalfasıyım... Bu coreli öğrenmek istiyorum ve de grafikerlikle uğraşmak... Pc'me yükledim corel x4 ü phtoshp ta olduğu gibi jpeg resmi açamıyorum corel jpegi ...

Corel de JPG açmamıyorum
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Corel de JPG açmamıyorum

Alt 03-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben adana da fotoğrafçı kalfasıyım... Bu coreli öğrenmek istiyorum ve de grafikerlikle uğraşmak... Pc'me yükledim corel x4 ü phtoshp ta olduğu gibi jpeg resmi açamıyorum corel jpegi desteklemiyor mu ? Peki bu uzntlr? ne?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açamazsınız... file - export - JPG

JPG. TİFF. EPS..... gibi dosyalar Export dedikten sonra açabilirsiniz

Corel kendi uzantı : - . CDR
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 05-06-2009 #3
kasta95 teşekkkür ederim kardeşim bilgilerin için ...
ya coreli öğrenmem ilerde önemli olabilir diye düşünüyorm ...
Photshopu ise fotoğrafçılıkla biliyorum biraz kendimi grafikerlikte geliştirmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-06-2009 #4
kasta95 teşekkkür ederim kardeşim bilgilerin için ...
ya coreli öğrenmem ilerde önemli olabilir diye düşünüyorm ...
Photshopu ise fotoğrafçılıkla biliyorum biraz kendimi grafikerlikte geliştirmek istiyorum
corel draw & photoshop dersleri inceleyiniz... ayrıca o program ilgili genel sorular da inceleyiniz işinize yararlı olacak
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 11-06-2009 #5
direk resmi corelde açmak istiyorsanız file dan import ( ctrl+I ) yapıp resmi bulunduğu yerden seçip sayfada açılan bölumden altta import seçeneğini tıklayıp sayfaya çağırabilirsiniz. ama çalışmayı jpeg yapmak istiyorsanda yine file dan export ( ctrl+E) yapmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap