corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim Sponsorlu Bağlantılar corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim.yani ortalamıyor...

angelman_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelman_34

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim.yani ortalamıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım başka yolunu bilen yok ki cevap yazan olmamış en iyisi siz coreli kapatıp tekrar açın açılırken f8 e basın fabrika ayarlarına geri getirin büyük bir ihtimalle düzelecektir
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2011 #3
Hiç başıma gelmedi ama bende deniz'in dediğine katılıyorum.
Deneme sürümü kullanıyorsan ondan olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 19-03-2011 #4
yanlışlıkla C ye başka bir görev atamış olabilirmisin ?
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-03-2011 #5
corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim.yani ortalamıyor

programı kapatıp tekrar başlatın, açılırken F8 tuşuna basılı tutun programınız fabrika ayarlarına geri dönerek adı geçen kısayol tuşlarını standart konumlarıyla kullanabilirsiniz...

şimdiden kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-03-2011 #6
sanırım başka yolunu bilen yok ki cevap yazan olmamış en iyisi siz coreli kapatıp tekrar açın açılırken f8 e basın fabrika ayarlarına geri getirin büyük bir ihtimalle düzelecektir
programı kapatıp tekrar başlatın, açılırken F8 tuşuna basılı tutun programınız fabrika ayarlarına geri dönerek adı geçen kısayol tuşlarını standart konumlarıyla kullanabilirsiniz...

şimdiden kolay gelsin.
ben de ayni cevabi vermiştim zaten:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-03-2011 #7
ben de ayni cevabi vermiştim zaten:angel:

yukarıda yazmış olduğunuz açıklamayı görmeden,
tesadüfen aynı cevabı yazmış bulunuyorum,
umarım yanlış bir anlama ya neden olmamışımdır !
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-03-2011 #8
estafullahcorel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim
bu arada size özel mesaj gönderemediğim için burdan söyleme gereği duydum yaptığınız alıntı ile ilgili bir mesaj aldım ama kullanıcı adı farklıydı
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #9
estafullahcorel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim
bu arada size özel mesaj gönderemediğim için burdan söyleme gereği duydum yaptığınız alıntı ile ilgili bir mesaj aldım ama kullanıcı adı farklıydı
Kontrol panelinde "mesajınızdan alıntı yapıldığında bilgilendirilmek istiyor musunuz?" sorusunu "evet" şeklinde işaretlediyseniz Hezarfen adlı üyeden otomatik olarak mesaj gelir.corel de kısa yol tuşu olan (c) etkinliğini kaybetmiş nerden düzeltirim Mail adresinize de aynı şekilde bir mesaj gelir.
Bu mesajdan alıntı yap