Corel de maddeleme

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel de maddeleme ...

Corel de maddeleme
elledan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elledan(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Corel de maddeleme

Alt 22-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar ben dergı sayfası hazırlıyorum ama corel de daha çok yenı olduğum için yapamadım bir türlü.maddeleme yapmam lazım.6 tane madde war.bunların başında da kare şeklınde ufak tikler war.bı tane yaptım kopyala yapştır yontemıyle ama düzenınde sorun olsu bu seferde.bılen arkadaşlardan yardım ıstıyorum yarına teslım etmem lazım.umarım ıstedığımı anlatabılmişimdir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 24-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
maddeleme için ayrıca bir menü varmıdır bilemem ancak "Insert Character" menüsünden yazıyı yazaken çift tıklarsan istediğin yere seçtiğin sembolu ekler.

ayrıca kendi madde işretlerini kendinde çizebilir ve istediğin yere ekleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

maddeleme

Alt 24-06-2009 #3
mrb arkadaşlar ben dergı sayfası hazırlıyorum ama corel de daha çok yenı olduğum için yapamadım bir türlü.maddeleme yapmam lazım.6 tane madde war.bunların başında da kare şeklınde ufak tikler war.bı tane yaptım kopyala yapştır yontemıyle ama düzenınde sorun olsu bu seferde.bılen arkadaşlardan yardım ıstıyorum yarına teslım etmem lazım.umarım ıstedığımı anlatabılmişimdir...
Property bar üzerinde bulunan Show / hide bullet seçeneğini işaretlediğinizde maddeleme yapabilirsiniz (kısa yolu ctrl+M).

Yalnız bu özellik text kutusuna yazı yazıldığında aktif olmaktadır. Artistic text yazı modunda iken o madde aktif değildir.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap