corel de pdf ye çevirme sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel de pdf ye çevirme sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar daha önce böyle bir sorunla karşılaşıldı mı bilmiyorum ama ben ilk karşılaştım. İngilizce pdf formatında bir dosyayı corel X5 e sorunsuz attım. Sadece kelimeleri türkçeye çevirdim. (Şekillere ...

nihat Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihat Y

Eğitimci / Ankara

Alt 19-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar daha önce böyle bir sorunla karşılaşıldı mı bilmiyorum ama ben ilk karşılaştım. İngilizce pdf formatında bir dosyayı corel X5 e sorunsuz attım. Sadece kelimeleri türkçeye çevirdim. (Şekillere hiç dokunmadım) Hiçbir sıkıntım olmadı. Ama tekrar pdf çevirince sayfalarda hem şekillerde ve yazılarda eksiklik olduğunu gördüm. nedenini bilmiyorum. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

NOT: Corel X5 orjinal değil. (Ancak daha önce bu yöntemi sürekli kullanıyordum sorun olmuyordu). Ayrıca pdf yi açmak için Acrobat reader ve foxit reader kullanıyorum. Ayrıca Jpeg olarak kaydetmek istemiyorum. illa ki pdf olması gerekiyor.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
convertleyip pdf ye çevirsen olmaz mı sadece bir yorum tabii...
Bu mesajdan alıntı yap
nihat Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihat Y

Eğitimci / Ankara

Alt 19-03-2011 #3
İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA convertleme YAPTIM AMA OLMADI.
Bu mesajdan alıntı yap