Corel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Corel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye Geneli ...

yellowangel1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yellowangel1970

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw:İyi
Photoshop:İyi

İş deneyimi ve içeriği: Taş dizaynı Corel ile hazırlama,kalıba hazır hale getirme..
Bu konuda bilgi sahibiyim..Toplamda 1 yıllık bir tecrübem var..Müşteri talebine göre istenen desenin oluşturulması,trende uygun olarak yeni desenler oluşturulması gibi görevlerde bulundum..lazer kesim ve kalıp hazırlama bilgim var..
Taş tasarım ve desen hazırlama işini seviyorum ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Görüşme sırasında verilecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Corel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye GeneliCorel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye GeneliCorel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye GeneliCorel de Taş dizayn ve tasarım yapacak bir firma arıyorum.. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

budurya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budurya

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2013 #3
sezgin unutkan
arayın görüşelim
yellowangel1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yellowangel1970

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2013 #4
:::ilan geçersizdir:::