Corel de yapmış olduğum çalışmayı casmate-pro nasıl yollayabilirim?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel de yapmış olduğum çalışmayı casmate-pro nasıl yollayabilirim? Sponsorlu Bağlantılar ]arkadaşlar daha önce casmate programı kullanmadım ve yeni iş yerinde corel de yapmış olduğum çalışmaları casmate-pro ye atmam lazım yardımcı olursanız sevinirim....

Dosya23

Alt 10-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

]arkadaşlar daha önce casmate programı kullanmadım ve yeni iş yerinde corel de yapmış olduğum çalışmaları casmate-pro ye atmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoncalili_44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoncalili_44

Grafiker / Malatya

Alt 15-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle yaptığın işi tutup ctrl-e yapıyosun export deyip ok liyon ardından casmatepro yu açıp getirden göndermiş olduğun dosyayı seciyosun ok leyip açıyon
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-07-2008 #3
Yazdıgın yazıyı ilk önce convertlemen gerekiyor convertledikten sonra file>export yapıyorsun Cas-matede kesmen için EPS formatında olması gerekiyor sonra cas mate yi acıyorsun ve dosyadan getir seçenegini tıklıyorsun ve sonrada çagırıyorsun.
(Eger convertlemessen yazıların hepsi yan cıkacaktır) Yardımcı olmusumdur ishallah
Bu mesajdan alıntı yap
temkih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

temkih

Grafiker / Ankara

Alt 20-07-2008 #4
corelde hazırladığın yazı veya çizimi konvertlemeden de export /PLT-hplg yapman ve kaydettiği yerden casmate den import yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
BYL ORDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BYL ORDER

Webmaster / İstanbul

Alt 19-04-2010 #5
Arkadaşlar illustratorde nasıl yapabilirim ben vektör çizimi yaptım hazır ettim. Casmate Programın a atıyorum hata veriyor dahili getirme hatası alıyorum aynı şekilde getir komutuyla dosyayı çağırıyorum ama hata veriyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
BYL ORDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BYL ORDER

Webmaster / İstanbul

Alt 19-04-2010 #6
arkadaşlar acil lütfen bilen biri varsa bilgilendirirse çok sevinirim .
Bu mesajdan alıntı yap
cinici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinici(36)

Desinatör / Muğla

Alt 28-04-2010 #7
kesime alacağın vektörel çalışmayı corelden sağ tıkla kopyala ve casmate yapıştır
çalışma casmate gelmiştir.casmate vektörel keseceğin şekli sağ tıkla tekrar ölçeklendir de coreldeki tam milimetrik ölçüleri parametrelere gir ve keseceğin çalışmanın boyutunu sol alt köşeden bak coreldeki ölçü ile tutuyorsa kesime göndere bilirsin ben bu şekilde yapıyorum genelde sorun olmuyor.

şunuda eklemek istiyorum kesim yapacağın iş iki renk ve daha fazla ise corelde öncelikle bu çalışmayı parçala hata yapma şansın çok az olur toplu gönderme bence kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yarisci038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarisci038

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 05-09-2010 #8
bende de aynı hatayı veriyor. osmanlı tuğrasını çıkarmak için convert yaptım. file export ettim. sonra psl. eps formatlarında teker teker denedim. ama casmate proğ. dahili getirme hatası var diyor. ve halende aşamadım bu sorunu. yardımcı olun bana...
Bu mesajdan alıntı yap
zanzan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zanzan

Grafiker / İstanbul

Casmate

Alt 02-10-2013 #9
Merhaba, casmate programinda cizilmis resmin ekran goruntusunu nasil alabiliriz. Jpg seklinde karsi tarafa gondermek istiyoruz. Cizimler sadece casmate ile aciliyor. Cizim yapan arkadas isten ayrilmis ve yardimci olmuyor. Bilgi verirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
taneery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taneery(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2013 #10
Corel'de Yaptıgın çalışmayı öncelikle grupla daha sonra file export_eps olarak kayddet
Casmate'de File'den import la aç aynı hatayı veriyorsa
Alt Control Delete tuşlarına bas görev yöneticisi İşlemler wowexec.exe - cas_win_exe işlemlerinı sonlardır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmayı, casmatepro, corel, nasıl, olduğum, yapmış, yollayabilirim