Corel de Yazı Düzenlemek

Corel Draw - Corel de Yazı Düzenlemek ...

Corel de Yazı Düzenlemek
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Corel de Yazı Düzenlemek

Alt 25-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel de belki yoktur ama olurmu diye konu açtım bi dizgi gazete veya kitapta mesela mert yazan yerlere lider diye yazacağım ama dosya da o kadar çok mert yazısı varki atlamamak için world veya diğer proğramlarla o yazıyı arattıra biliyorum ama corel de varmı diye araştırma yaptım ama bulamadım belki vardır ve burdakji arkadaşlarımız dan bilen vardır diye konu açtım eğer bilen vaesa yardım cı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
edit-find and replace - replace text girersen çıkan tabloda üst tarafa değişecek olan kelimeyi alt tarafa yerne gelecek olan kelimeyi yaz replace all dersen bütün sayfadakileri, bildiğim kadarıyal eğer çoklu sayfa varsa ve alan seçili değilse (bu seçilide olması lazım olabilir net hatırlamıyorum) hepsini kısa zamanda değiştirisin. Yazının seçili olup olmaması hatırladığım kadarıyla çoklu sayfalarda hızı etkiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 25-10-2010 #3
ok çok teşekkürler yardımın için

edit-find and replace - replace text girersen çıkan tabloda üst tarafa değişecek olan kelimeyi alt tarafa yerne gelecek olan kelimeyi yaz replace all dersen bütün sayfadakileri, bildiğim kadarıyal eğer çoklu sayfa varsa ve alan seçili değilse (bu seçilide olması lazım olabilir net hatırlamıyorum) hepsini kısa zamanda değiştirisin. Yazının seçili olup olmaması hatırladığım kadarıyla çoklu sayfalarda hızı etkiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap