corel de yeni dosya actıgım zaman eski dosya arkada kalıyor

Corel Draw Dersleri - corel de yeni dosya actıgım zaman eski dosya arkada kalıyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar corel x3 de yeni dosya acıyorum eski arkada kalıyor bir daha ulasamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim...

ysy3596 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysy3596(29)

Hiç Biri / Mersin

Alt 17-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar corel x3 de yeni dosya acıyorum eski arkada kalıyor bir daha ulasamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adotek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adotek

Grafiker / Bursa

Alt 18-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar corel x3 de yeni dosya acıyorum eski arkada kalıyor bir daha ulasamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
bazen windows bir program ile ilgili hatalı bir durum oluşturur... format atman gerekir ama ben başka bir yöntem söylicem: programı kaldır... daha sonra windowsun kurulu olduğu sabit diskteki sistem dosyaları dahil, varolan corel'e ait herşeyi sil... corel isimli veya uzantılı hiç bişey kalmasın. sonra tekrar programı kur. yine yaparsa başka bir corel setap'ı ara. Allah kolaylıklar versin
Bu mesajdan alıntı yap