Corel Ders Kaynağı Olan Var mı?

Corel Draw - Corel Ders Kaynağı Olan Var mı? Sponsorlu Bağlantılar Normalde tüm tasarımları photoshop üzerinde yapıyorum ama bu işten ekmek yiyebilmek için corel öğrenmenin şart olduğunu fark ettim. Corel Draw x6'yı kurdum bilgisayarıma ama kullanımı karmaşığa benziyor elinde ...

ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 10-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Normalde tüm tasarımları photoshop üzerinde yapıyorum ama bu işten ekmek yiyebilmek için corel öğrenmenin şart olduğunu fark ettim. Corel Draw x6'yı kurdum bilgisayarıma ama kullanımı karmaşığa benziyor elinde corel ile ilgili ders kaynağı olan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 19-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Normalde tüm tasarımları photoshop üzerinde yapıyorum ama bu işten ekmek yiyebilmek için corel öğrenmenin şart olduğunu fark ettim. Corel Draw x6'yı kurdum bilgisayarıma ama kullanımı karmaşığa benziyor elinde corel ile ilgili ders kaynağı olan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Bunun için video sitelerinde(özellikle popüler olanlar) corel tutorial vb şekilde arama yaparsanız tükçe ve daha farklı dillerde videolu derslere erişebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 19-10-2012 #3
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap