Corel dosyasını indesign ile açma

InDesign - Corel dosyasını indesign ile açma Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar corel ile hazırlanmış bır dosyayı indesign ile açabılırmıyım? Açılırsa nasıl olur? Yardım ederseniz sevinirim....

serocan39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serocan39

Hiç Biri / Edirne

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corel ile hazırlanmış bır dosyayı indesign ile açabılırmıyım? Açılırsa nasıl olur? Yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 21-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teknik olarak bu mümkün değil

ama 2 yöntem kllanılabilir.

1.yöntem Corelden sayfalar pdf ye çevrilip convertsiz onlar illustratorda açılıp tektek in designa aktarılabilir.

2. yöntem in copy kullanılarak ortak bir çalışma dökümanı oluşturublabilir.yani in design içinde corel çalışır....
Bu mesajdan alıntı yap
stoces isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stoces

Grafiker / Adana

Alt 01-04-2009 #3
corelden ".ai" olarak kaydedebilirsin. Onlarıda indesign da istediğin gibi kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2009 #4
Çok sayfalı bir işse, ki öyle sanıyorum. Arkadaşların dediği gibi pdf ve ai yapmak ve tek tek dökümanları almak lazım. Sanılanın aksine corel mizanpaj programı olmadığı için zaten mantıken böyle bir geçiş mümkün değil.
Bu mesajdan alıntı yap
serocan39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serocan39

Hiç Biri / Edirne

Alt 19-04-2009 #5
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar konu kapanabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 18-05-2011 #6
ben bi corel dosyasınız açıp ai ye çevirince ekranımı birsürü eps dosyası kaplıyor neden acaba?
Bu mesajdan alıntı yap