Corel DRAW 12 - Açılmıyor !

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel DRAW 12 - Açılmıyor ! ...

tasarımurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarımurat(27)

Webmaster / İzmir

Alt 14-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, Corel DRAW 12 kullanıyorum.Corel 'i kuruyorum bilgisayarıma, fakat 12 saat sonra programı tekrar açamıyorum.Corel 'i açamaya çalıştığımda Corel 'in logosu masaüstümde 1-2 saniye kalıyo ve kaybuluyor. İnternetten güncellemelerini yapamıyorum.Corel 'in sitesinde sorun olduğu için üye girişi yapamıyorum.Lütfen yardım edin elimdeki CD bozulacak yükleme yapayapa Corel DRAW 12  - Açılmıyor !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya grafiker dostum yaklaşık 1 aydan beri bendede aynı sorun var,

coreli kaldırıp tekrar yüklediğimde açılıyor fakat bilgisayarı kapatıp açmamla birlikte corel gidiyor açılmıyor hiçbirşekilde,
son 1 aydır her gün coreli kaldırıp yüklüyorum. Format atabilecek durumda değil makina ağır yedekler içeriyor. Sen ne yaptın sanırım çözmüşsündür bu kadar zamanda
Bu mesajdan alıntı yap
biem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-02-2011 #3
benzer sorun bende de var 10 gün önce birden dondu daha da açılmadı format attım mecbur.. bana mısın demedi.. bu sefer hiç kuramıyorum..şu an corelsizim Corel DRAW 12  - Açılmıyor !
Bu mesajdan alıntı yap