corel draw 12 ile sutun ayırma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw 12 ile sutun ayırma Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ilçedebir gazete yapmıyorum corel ile ama 5 sutuna ayyırmam gerekiyor nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız svibnirim bekliyorum sizi mail: m*******@************ yada buradan cvp atın...

habercimehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

habercimehmet

Fotoğrafçı / Denizli

Alt 15-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ilçedebir gazete yapmıyorum corel ile ama 5 sutuna ayyırmam gerekiyor nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız svibnirim bekliyorum sizi mail: m*******@************ yada buradan cvp atın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri vermek yasaktır. Lütfen iletişim bilgilerinizi pm (özel mesaj) yolu ile veriniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

5 sütun

Alt 15-02-2009 #3
Ebat belirtmediğiniz için tam ölçü yapıp göndermek mümkün olmadı. Ama genel bir anlatım yapacağım.

Sayfanızı graph paper tool aracını aktif hale getiriniz. property bar'da oluşan menüde soldan sağa doğru ok işaretinin yanındaki rakamı 5, aşağıdan yukarı doğru olan okun yanındaki rakamı 1 olarak belirleyin.

Sayfanızı kaplayacak şekilde 5 sütunlu bir çizelge çizmiş olursunuz.
(Bu çizgileri silmeyi unuttuğunuzda sorunlar oluşabilir, bu çizgileri belirleyen sınırları guidelines'lerle belirleyip -yazıların (sütunların) aralarındaki boşlukları dikkate alarak- bu çizgileri kaldırabilirsiniz.)

Yazılarınızı bunların içine textbox ile yazabilirsiniz...

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayirma, corel, draw, ile, sutun