corel draw 12 sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw 12 sorunu Sponsorlu Bağlantılar corel draw 12 yi yukledim...ama acilmiyor..tekrar sileyim diyorum silinmiyorda..yeniside kaydedilmiyor..Donusumleri uygulama hatasi.Belirtilen donusum yollarinin gecerli oldugundan emin olun diyor...bu esnada ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim..simdiden tesekkur ederim.....

corel draw 12 sorunu
migrohal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

migrohal

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

corel draw 12 sorunu

Alt 28-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw 12 yi yukledim...ama acilmiyor..tekrar sileyim diyorum silinmiyorda..yeniside kaydedilmiyor..Donusumleri uygulama hatasi.Belirtilen donusum yollarinin gecerli oldugundan emin olun diyor...bu esnada ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim..simdiden tesekkur ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nerden alıştım şu corel e ben,
daha şimdi birsürü çalışmam küt diye gitti.

Illüstrator öğrenmenin vakti geldi...

Ben pek okumadım "Illüstrator programsal sorunları" diye bi başlık
Bu mesajdan alıntı yap

migrohal

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #3

simdi benim konuyla ne alakasi var anlamadim corel draw 12 sorunu dusunuyorum dusunuyorum cikamiyorum corel draw 12 sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2011 #4
kusura bakma sinirden yazdım arkadaşım özürdilerim...

Murat VARDAR diye bir hocamız var Corel uzmanı kendisi
şimdi bu konuya el atar corel draw 12 sorunu

Şimdiden sağol hocam..
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #5
coreli program kaldırma programlarından your uninstaller programını bulp onunla kaldırmayı deneyin
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-06-2011 #6
corel draw 12 yi yukledim...ama acilmiyor..tekrar sileyim diyorum silinmiyorda..yeniside kaydedilmiyor..Donusumleri uygulama hatasi.Belirtilen donusum yollarinin gecerli oldugundan emin olun diyor...bu esnada ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim..simdiden tesekkur ederim..

coreli program kaldırma programlarından your uninstaller programını bulp onunla kaldırmayı deneyin

Corel Draw 'da inatçı sürümlerin sistemden kaldırılması! bu konuda gerekli açıklamayı bulabilirsiniz, sebeplerini ve çözüm önerilerini, faydalı olması dileğiyle....
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #7
evet murat vardar arkadaşımızın verdiği eklenti ile sorunun çözebilirsin aslında bende ordan alıp bir bilgisayarda kaldırmıştım aynen dediğiniz gibi kaldırılıyordu ne de açılıyordu ama unuttun size söylemeyi..
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

migrohal

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #8
Corel Draw 'da inatçı sürümlerin sistemden kaldırılması! bu konuda gerekli açıklamayı bulabilirsiniz, sebeplerini ve çözüm önerilerini, faydalı olması dileğiyle....
guzel bir program cok tesekkur paylasiminiz icin ama yine olmadi corel draw 12 sorunu corel benim pcde hic biyerde yok sadece denetim masasinda program ekle kaldira girince orda var ve silinmiyor dedigim hatayi veriyor corel draw 12 sorunu ve oldugu icinde hic bir corel yukleyemiyorum corel draw 12 sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-06-2011 #9
guzel bir program cok tesekkur paylasiminiz icin ama yine olmadi corel draw 12 sorunu corel benim pcde hic biyerde yok sadece denetim masasinda program ekle kaldira girince orda var ve silinmiyor dedigim hatayi veriyor corel draw 12 sorunu ve oldugu icinde hic bir corel yukleyemiyorum corel draw 12 sorunu
elinizde mevcut corel versiyonunun cd sini takıp program ekle/kaldır seçeneği ile repair ( onarım ) seçeneği ile corel bileşenlerinin yeniden yapılandırılmasını sağlayın, çözüm olacaktır. benim size tavsiyem bu.
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-06-2011 #10
start/ run basıp regedit yazın orada corel ile ilgili dosyalara ulaşmak için HKEY_CLASSES_ ROOT tan corel ile ilgili tüm dosyaları silin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları